Kurt توماس برای اولین بار در ایالات متحده به پیروزی بدنسازی جهان عنوان می میرد در 64

Kurt توماس برای اولین بار در ایالات متحده مرد ژیمناست به نفع خود در مسابقات قهرمانی جهان مدال طلا شده است. او 64.

توماس’ خانواده گفت: او درگذشت جمعه. او تا به حال سکته مغزی مارس 24 ناشی از پارگی basilar artery در ساقه مغز.

“دیروز من از دست من در جهان بهترین دوست من و من دلبر از 24 سال. Kurt زندگی اش را به افراطی و من همیشه افتخار به همسرش” همسر Beckie توماس گفت: International Gymnast Magazine.

پس از رقابت در 1976 مونترال المپیک توماس برنده ورزش های کف در سال 1978 مسابقات قهرمانی جهان در استراسبورگ, فرانسه, برای اولین بار در ایالات متحده مردان عنوان شده است. در سال 1979 جهان در فورت ورث تگزاس, او با موفقیت در دفاع از طبقه ورزش عنوان و برنده نوار افقی.

“من به طور کامل ویران به شنیدن این” المپیک هم تیمی بارت کانر گفت: International Gymnast Magazine. “کورت بود شدید رقیب که در ادامه برای تبدیل شدن به یک دوست گرامی. قلب من شکسته است برای همسرش Beckie فرزندان خود شکارچی Kassidy و کورت و همچنین به عنوان کل ژیمناستیک جامعه که از دست داده درست پیشگام در امروز است.”

توماس از دست یک فرصت برای طلای المپیک هنگامی که ایالات متحده تحریم بازی های المپیک 1980. او پس از آن تبدیل حرفه ای ستاره دار در سال 1985 دانلود فیلم Gymkata و مشغول به کار به عنوان یک مفسر تلویزیون.

او و Beckie متعلق به زد Kurt توماس ژیمناستیک در Frisco, Texas.

توماس ستاره دار در ایالت ایندیانا برنده پنج NCAA عناوین و پیشرو Sycamores به سال 1977 تیم تاج. او برنده AAU را 1979 James E. سالیوان به عنوان جایزه برتر کشور و القاء شد به بین المللی ژیمناستیک سالن از شهرت در سال 2003.

“همه ما در ژیمناستیک خانواده غمگین شوکه شده و ویران عبور از خود ما” نادیا کومانچی توییتی. “عشق به خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de