خوش شانس بود که بازی با Kohli می گوید کین ویلیامسون

نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون نظر خود را “خوش شانس” را بازی کرده اند این بازی در کنار Virat Kohli و گفت: او را از نزدیک دنبال کرده همتای هندی او سفر از سن جوان است.

هر دو ویلیامسون و Kohli برجسته در سال 2008 ICC U-19 جام جهانی در مالزی که برداشته شد توسط هند و پس از آن رفت و تبدیل به مدرن و روز نوابغ از این بازی است.

“ما خوش شانس را به بازی در برابر یکدیگر. آن بوده است به ملاقات در یک سن و سال و به دنبال او (Kohli را) پیشرفت به عنوان به خوبی به عنوان او سفر” ویلیامسون گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد ‘کریکت متصل’

در واقع آن Kohli هند است که ضرب و شتم ویلیامسون نیوزیلند در نیمه نهایی 2008 U19 جام جهانی, که همچنین, ویژه, بازیکنان مانند Ravindra Jadeja, ترنت, Karl و تیم Southee.

ویلیامسون که منجر نیوزیلند به 2019 جام جهانی کریکت نهایی, گفت که او و Kohli به اشتراک گذاشته اند صادقانه نظرات در مورد بازی در طول چند سال گذشته.

“آن بوده است و جالب, ما تا به حال به بازی در برابر یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>