تور آسیایی گلف به راه اندازی مجدد در سپتامبر

گلف, آسیایی, تور روز شنبه با اعلام برنامه ای برای راه اندازی مجدد آن سال 2020 فصل با سه مسابقات در ماه سپتامبر به عنوان محدودیت های مسافرتی شروع به سهولت در سراسر آسیا.

تور معلق پس از مالزی در 7 مارس به خبرگزاری فرانسه گفت هدف آن توپ را روی گوه کردن دوباره در Shinhan Donghae باز از سپتامبر 10 تا 13 در اینچئون کره جنوبی.

از آن خواهد شد برای اولین بار از سه به توان سخت COVID-19 پروتکل های است که می تواند به معنای بازیکن را برای سفر به تنهایی و با استفاده از محلی ویلچرهای.

دلار 950,000 Mercuries تایوان کارشناسی ارشد از 17 سپتامبر تا 20 $1.4 میلیون پاناسونیک در ژاپن از 24 سپتامبر تا 27 را کامل باز کردن مینی نوسان در سه کشور که در آن مستند و محدودیت های مسافرتی در حال حاضر کاسته شده است.

بحث در حال وقوع یک رویداد در جنوب شرق آسیا در ماه اکتبر قبل از یک نوسان هند’ پاناسونیک با باز موکول هند باز و ممکن است یک رویداد جدید در دهلی نو هر چند تاریخ هنوز تایید می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>