شهر دولوت به دنبال ورودی در اشتغال جوانان خدمات

این دلوت توسعه نیروی کار جوانان خدمات اشتغال (بله), Duluth, برنامه میزبان یک بحث آنلاین هفته آینده به جمع آوری ورودی در توسعه جدید میزبان سایت و استخدام جوانان شرکت کنندگان است.

بله دلوت می دهد که مردم در سنین 16-24 فرصتی برای کار برای کارفرمایان محلی و سازمان های غیر انتفاعی با ساخته شده است در آموزش و مشاوره است که به دنبال ورودی ها و ایده های این شهرستان گفت: در انتشار اخبار جمعه.

“همه اعضای جامعه از جمله جوانان کارفرمایان جوانان و مربیان و سازمان های جامعه دعوت به پیوستن به ایده های بحث در مورد چگونه ما می توانیم با استفاده از این فرصت برای تعامل با دلوت را افراد جوان در مثبت و سازنده تجربه است که در ساخت مهارت و بهره مندی جامعه” این شهرستان گفت: در انتشار.

بله دلوت پرداخت دستمزد و میزبان سایت را فراهم می کند نظارت مربیگری و در کار آموزش با پشتیبانی از بله دلوت کارکنان این شهرستان گفت. تجربه کار سرمایه گذاری به طور معمول محدوده از 120-240 ساعت و به طور کلی پرداخت $10.25 در هر ساعت.

با توجه به شهر میزبان سایت باید:

  • قادر به ارائه جوانی با کار و راهنمایی برای کمک به ایجاد اشتغال مهارت.

  • یک کسب و کار و یا سازمان غیر انتفاعی; خدمات پروژه های led توسط اعضای جامعه نیز واجد شرایط ارائه شده مورد نیاز ساختار و نظارت در محل است.

  • علاقه مند به مشاوره و حمایت از جوانان است.

  • یک COVID-19 آمادگی طرح در محل.

این شهرستان گفت: افرادی که واجد شرایط زیر هستند واجد شرایط برای کار در بله دلوت برنامه:

اگر شما بروید

چه: بله دلوت تجربه کار ایده-های بحث و گفتگو

وقتی: 12:30-2 p. m. روز شنبه, ژوئن 8

که در آن: WebEx رویداد https://duluthmn.gov/live-meeting

نام رویداد: توسعه نیروی کار جلسه عمومی

رویداد رمز عبور: YESDuluth

ورودی ها و ایده ها نیز می توان به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de