1 جدید COVID-19 مورد در St. Louis County

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش یک مورد جدید از COVID-19 روز جمعه در سنت لوئیس کانتی.

که به ارمغان می آورد تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت از طریق آزمایشگاه مبتنی بر تست به 119 هر چند بیش از 50 نفر از آنها دیگر نیازی به جدا با توجه به St. Louis County است.

روز جمعه سه نفر در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 در سنت لوئیس کانتی و هیچ یک از آنها در واحد مراقبت های ویژه با توجه به این شهرستان است.

یک مورد جدید نیز در گزارش Aitkin County, که در آن تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت است که در حال حاضر 12. اولین مورد گزارش شده ممکن است 8.

ویسکانسین گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده هیچ مورد جدید در, Douglas, Bayfield یا اشلند استان ها جمعه.

ایالتی مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 712 جدید COVID-19 موارد و تکمیل 11,006 بیشتر تست های تشخیصی.

همانطور که از روز جمعه به روز رسانی وجود دارد 5,116 شناخته شده و فعال موارد COVID-19 در دولت است. بیش از 20 ، 000 افرادی که آزمایش مثبت در چند ماه گذشته دیگر نیازی به جدا شده است.

واحد مراقبت های ویژه استفاده کاهش یافته است و برای دومین روز متوالی با 22 تخت به 220. یکی دیگر از 258 در سراسر کشور در بیمارستان بستری هستند و در خارج از ICU تنظیم.

روز جمعه وزارت بهداشت گزارش 33 جدید COVID-19-مربوط به مرگ و میر و 26 از آنها در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است. جدید مرگ و میر گزارش شده در Northland.

این داستان به روز شده در 4:07 بعد از ظهر ژوئن 5 با اطلاعات اضافی از سنت لوئیس کانتی و Wisconsin Department of Health Services. این اصل نوشته شده در 11:48 صبح ژوئن 5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de