دلوت rinks مجموعه به بازگشایی دوشنبه با محدودیت های در محل, اما تقاضا برای یخ زمان بالا

مرتب کردن بر اساس.

در حالی که آماده برای استقبال از اضطراب گروه اسکیت بازان روی یخ برای اولین بار در ماه هر دو امکانات تماس شنبه “نرم باز” را به عنوان آنها حرکت دستورالعمل مندرج توسط هاکی مینه سوتا.

درجه حرارت خواهد شد بررسی می شود در درب اتاق قفل بسته خواهد بود و وجود خواهد داشت محدودیت در فعالیت های یخ و تعدادی از شرکت کنندگان که در حال انتظار برای ورود و خروج از ساختمان به سرعت در زمان های خاص.

“ما تمام هدف این است که مطمئن شوید که بچه ها هم خوب است و ما در امنیت هستیم” گفت: Shari اولسون مدیر کل در مرکز میراث. “ما نمی خواهیم به شانس شنیدن کسی به پایان رسید تا در بیمارستان با (COVID-19) و آن را به حال چیزی برای انجام با چیزی است که ما انجام نمی. بنابراین ما قصد داریم به طور دقیق با قوانین و امیدوارم که آنها اصلا عصبانی با مردم است که باید به دنبال سیاست گذاری و اجرای سیاست.”

گروه ها محدود به دو غلاف از 10 — نه اسکیت بازان و یک مربی به ازای هر نیم ورق یخ در هر جلسه و مگر اینکه پدر و مادر مربیگری یکی از کسانی که غلاف آنها به عنوان تماشاگر مجاز نیست.

نگران نباشید اگر شما نمی شود از دست رفته زیادی را در پارکینگ به عنوان بازی و scrimmages مجاز به منظور محدود کردن تماس بین اسکیت بازان. هر کس محدود است فقط به توسعه مهارت در این لحظه.

اسکیت بازان و مربیان را نمی خواهد اجازه ورود به این ساختمان تا 10 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده خود را یخ زمان خود را با فرض دمای زیر 101.4 درجه فارنهایت — و آنها باید ترک ساختمان با عرض 10 دقیقه از یخ خود را زمان پایان اگر نه زودتر.

پس از رختکن بسته خواهد شد اسکیت بازان را تشویق به رسیدن به عنوان بسیاری از تجهیزات خود را به عنوان امکان پذیر است. هر دو مریخ و میراث را باید در مناطق تعیین شده که در آن مردم می توانند تغییر از کفش اسکیت و بالعکس قبل و بعد از.

Arrows and X's in red tape will direct athletes and guests when Mars Lakeview Arena opens up on Monday, June 8. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

فلش و X را در نوار قرمز را با لينک مستقيم ورزشکاران و مهمانان زمانی که مریخ Lakeview عرصه باز می شود تا روز دوشنبه, ژوئن 8. (تایلر Schank / [email protected])

“ما به گروه ‘لطفا سریع است. هنگامی که اسکیت خود را شروع می شود ما به قفل که درب'” گفت: Steve رود در عرصه مدیریت در مریخ Lakeview. “این زمانی است که ما پاک ورودی پس از آن و وجود دارد.”

بسیاری از اقدامات احتیاطی که در محل قرار داده و توسط غلطک در سراسر کشور به منظور حفاظت از کارگران و شرکت کنندگان است. آنها نیز به سرعت انتقال در بین گروه ها و سهولت مطابق با خواسته های understaffed عرصه است.

مریخ Lakeview بسته شده است آن لابی و کارگردانی هر کس مستقیما به حقه پس از ورود به میدان یخ بازی. وجود دارد آنها را پیدا کردن فضاهای — مشخص کردن هر شش پا اجتماعی فاصله در بالا و پایین ردیف حقه برای قرار دادن اسکیت در.

پس از آن اسکیت باز خواهد شد و خروج از طریق آنچه که به طور معمول خروج اضطراری. درب خواهد بود باز لبه پنجره رساند تا هر کس نیست دست زدن به دستگیره.

اولسون گفت: میراث فرهنگی در حال شکل گرفتن اقدامات مشابه در تلاش برای محدود کردن مقدار از نقاط را لمس کنید.

“شما باید 15 دقیقه به مطمئن شوید که همه چیز را می شود بررسی: حمام آب چشمه و صندلی و….” اولسون گفت. “ما سعی می کنید به منظور محدود کردن این نقاط را لمس کنید. به همین دلیل پدر و مادر محدود به هیچ دلیل و سپس شما باید برای رسیدن به حقه منطقه و مطابق با اصول بهداشتی همه آن مناطق. در حال حاضر آن را واقعا تنگ و ما امیدواریم که هر کس می داند که ما در حال انجام آن برای تمام خاطر خود را.”

با وجود تمام محدودیت ها در محل اولسون و رود گفت: تقاضا بالا بوده و برای زمان یخ.

اول برنامه ریزی شده گروه در مریخ Lakeview در دوشنبه پیست بزرگترین مشتری, Duluth, اسکیت باشگاه. آنها خواهید بود در خارج وجود دارد حق دور در ساعت 8 صبح یک قدرت اسکیت درمانگاه است که برنامه ریزی شده برای هفته آینده نیز هست.

هاکی اردوگاه اشغال ترین یخ در میراث این هفته است.

هر دو غلطک گفت: آنها در دسترس هستند اما نمی عجله به آن را پر کنید به عنوان آنها نمی خواهند به در بحبوحه کارکنان خود را. مریخ Lakeview مثلا فقط افتتاحیه از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر شروع به کار کند.

“همه در حال رفتن به یادگیری زیادی که در هفته اول” رود گفت. “اگر ما یادگیری این فرایند بسیار ساده تر وجود خواهد داشت برخی از بیشتر دهانه که اواسط شب بازه زمانی به بعد در شب. اگر ما باز است و ما در حال اجرا کامل-شیب در حال حاضر و یا کامل به حداکثر … سپس من ممکن است در نظر ما کامل می کنیم و اجرا با آنچه که ما داشته باشد. به عنوان محدودیت تغییر آن خواهید همه چیز را بیشتر در دسترس است.”

آنتونی چوب, مدیر عملیات در سنت لوک ورزش و رویداد مرکز در Proctor گفت: او به نگه داشتن چشم مشتاق در مورد چگونه نرم دهانه رفتن در دولوت این ماه است. خود پیست همراه با دیگر ناظر school district ورزشی باقی مانده بسته تا 6 ژوئیه به عنوان آنها همچنان در دست تعمیر است.

“من کنجکاو خواهید بود به صحبت کردن با کسانی که بچه ها در پایان ماه برای دیدن چگونه این ماه رفت و برای آنها باز” چوب گفت. “من سعی کنید و گرفتن برخی از راهنمایی از آنها چه کرد و چه نکرد رفتن به ماه جولای است.

“اگر ما آنهایی که برای باز کردن آن می تواند همین کار را برای آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>