دکوراسیون تالار و صندلی ها

جدول یک عنصر اساسی از رویداد شماست. در CHAK89 ما به شما خدماتی ارائه می دهیم که می توانند جدول را تغییر داده و رنگ و سبک زیادی را به عصر خود اضافه کنند و محیط و روحیه کاملاً دگرگون شود. از تکه های مرکزی تا سوزان های تنبل ، از تزئینات گل تا مضامین هالیوود / بالیوود را انتخاب کنید. در مورد گزینه های مختلف موجود با مدیران ما بحث کنید.

دکور دکور میز سفره دکوراسیون دکورچین دکور دکور
نقشه ها
با وجود طیف گسترده ای از بندهای داخلی و منابع داخلی ، ما اطمینان داریم كه یك مورد نظر را پیدا خواهید كرد كه با تصویب وزیر دارایی نیز مطابقت دارد. می توانید از سبک های سنتی ، معاصر و مدرن استفاده کنید. ما طیف گسترده ای از ماداپل های مدرن کریستال گرفته تا بندهای پارچه ای سنتی را داریم. ما می توانیم سبک های گجراتی ، سبک های هندو پنجابی و حتی سبک های خاص بنگالی را ارائه دهیم. و آسوده باشید – آنچه ما نداریم می توانیم با قیمتی که می پذیریم از شما بدست بیاورد.

چوب چوب  صندلی تالار کریستال MandapMandap کریستال مانداپ کریستال مانداپ
پله ها
پذیرایی با یک مرحله زیبا و تزئین شده باعث می شود عملکرد شما مدت طولانی صحبت کند. آنها ابعادی متفاوت به عکسهای شما اضافه می کنند و بله باعث می شوند که عصر راحت تر جریان پیدا کند زیرا همه میهمانان خود را برای شما آرزو می کند و از شما عکس می گیرد. CHAK89 طیف گسترده ای از مراحل انتخاب را ارائه می دهد. از طرح های ساده گرفته تا سبک های عجیب و غریب با نورگیرها و سبک های مختلف صندلی.

صحنه با RampPlain StageStage صندلی صحنه صندلی صحنه
دکمه TOP TABLE
آن روز ویژه خود را برای افرادی که این روز اتفاق افتاده اند ویژه کنید – یک جدول برتر که باید با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته شود. CHAK89 با توجه به نیازهای شما ترتیبهای جدول بالا یا سر میز را به شما ارائه می دهد. از جداول برای دوقلو تا شانزده یا بیشتر؛ گزینه های گالری وجود دارد.