کریکت در دیدار کمدی: زمانی که Subramaniam بادرينات ، زد به Goundamani

هیچ کس همیشه در تاریخ ثبت شده, طنز را شما باور دارم نگاه به جلو به یک دندانپزشک قرار ملاقات.

سابق هند و Chennai Super Kings کریکت Subramaniam بادرينات ، باید در همان قایق تا گذشته خود را مراجعه به دندان پزشک, زمانی که او تا به حال شانس ملاقات با یکی از افسانه ای ترین کمدین سینمای تامیل.

بادرينات ، و بازیگر Goundamani مسیرهای عبور در دندانپزشک پذیرایی در روز و دوران کودکی فن است که او باید شده اند بادرينات ، pounced در این فرصت به درخواست یک عکس با بازیگر کهنه که قابل توجه بودن اجتماعی دور است.

بادرينات ، ثبت این رویداد در توییتر خود, خوراک, شرح, عکس با کلمات زیر است: “هنگام مراجعه به دندانپزشک و معلوم شد بیش از خوب (sic).” کریکت پس از آن به نقل از یکی از کمدین نمادین ترین خطوط از فیلم Suriyan (1992) در صدای جیر جیر.

واکنش از tweeples فوری بود. اول به پاسخ بود کارفرمای سابق خود Chennai Super Kings که تیم رسانه های اجتماعی در سمت چپ سایت با یک تصویر GIF از Goundamani از همان فیلم نشان دادن او در یک exhilarant خلق و خوی (یک برش از یکی دیگر از Goundamani را یاد کمدی توالی در تامیل فیلم) شرح آن: “بدری پس از pic (sic).”

بیشتر کاربران توییتر در پاسخ با نسخه خود را از آنچه مکالمه را بیرون زمانی که این دو ملاقات هر یک ارائه مطلب خنده دار را از دیگر. بادرينات ، خود را نشان داده است از چه نوع کلماتی رد و بدل شد زمانی که او ملاقات کمدین افسانه ای.

Goundamani شده است فعال در تامیل سینما در طول چند سال گذشته. کهنه بازیگر آخرین فیلم سینمایی نقش بود و در سال 2016 فیلم Vaaimai. سابق کاپیتان تامیل نادو تیم بادرينات ، بازنشسته و از همه اشکال کریکت در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de