مرکز می پرسد J&K برای تاخیر در تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس از 15 ژوئن

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | به روز شده در: 3 ژوئن 2020 2:34:37 pm

J&K schools, Srinagar schools winter break, J&K schools to reopen in March, Jammu and kashmir, J&K speacial status, Article 370, J&K schools photos, indian express عدم آموزش کارکنان یک مدرسه خصوصی در سرینگر پاک میز در یک کلاس درس. (اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

مرکز خواسته است تا جامو و کشمیر دولت به تسلیم تصمیمات خود را بر بازگشایی مدارس و شارژ خودرو ثبت نام مالیات. توسعه آمد زیر رو به رشد خشم در میان مردم بیش از گزارش که UT دولت در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در جامو و کشمیر از 15 ژوئن.

“سخن گفته اند به #JammuAndKashmir UT دولت و پیشنهاد کرد که تصمیم گیری در مورد 1) ثبت نام مالیات بر خودرو و 2) بازگشایی مدارس ممکن است معوق” اتحادیه وزیر امور خارجه در سازمان بنادر و دریانوردی Dr Jitendra سینگ توییتی در روز چهارشنبه.

حتی اگر یک اعلام رسمی در تاریخ از بازگشایی مدارس هنوز گرفته شود مدیر (امور مالی) در مدرسه وزارت آموزش و پرورش در نامه به مدیر مدرسه آموزش و پرورش در جامو و کشمیر به آنها گفت: “همانطور که دولت در نظر دارد برای بازگشایی مدارس در اواسط ماه ژوئن 2020, من به کارگردانی انتقال برای اطمینان از اقدامات ایمنی در تمام مدارس دولتی به دستگیری گسترش coronavirus به دانش آموزان و کارکنان آن”.

او خواسته بود هر دو مدیران آموزش و پرورش مدرسه به دستور سران تمام مدارس دولتی به ارائه یک جفت قابل استفاده مجدد ماسک و یک جفت دستکش برای هر دانش آموز و اطمینان از در دسترس بودن از 1000 ml دست sanitisers و 1200 میلی لیتر صابون مایع در نقطه ورود هر دولت مدرسه.

او در ادامه گفت: هزینه خواهد بود بدهکار به Samagra کمک های مالی منتشر شده برای تمام موسسات روز به روز هزینه.

همایش ملی استانی رئیس جمهور Devender رعنا خواسته بود UT دولت را به تصمیم گیری در مورد بازگشایی پس از مشورت با پدر و مادر. “آیا مدارس کافی مادون و آموزش پیاده سازی Covid 19 احتیاطی” او پرسید در حالی که نشان می دهد دولت به “شانس نیست با کودکان”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>