‘زیستی مناطق امن می تواند کمک به احیای

سابق هند کاپیتان و سر از ICC cricket کمیته آنیل Kumble پیشنهاد ایجاد زیستی مناطق امن برای کمک به اطفال بازگشت به آموزش و اعتصاب ریتم.

“اگر ما می توانیم زیستی مناطق امن که در آن 30 بازیکن می تواند آموزش و بازی برخی از بازی خوب خواهد بود” Kumble گفت: در طول یک میزگرد برگزار شده توسط فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (FICCI).

“این آسان نیست برای پرتاب به کاسه 30 یا 40 اور در یک مسابقه و یا حتی برای ضربه بعد از داشتن هر بازی کریکت برای مدت طولانی.

“شما نیاز به ساخت آن با چند بازی دوستانه قبل از مسابقات تست” Kumble گفت: در مقابل افت تست سری بودن اعلام شده توسط England در مقابل غرب هند و کریکت در حال احیا در استرالیا و سریلانکا است.

کار با سطوح

Kumble اعلام کرد که به تست کریکت, پر جنب و جوش سطح می تواند “در اطراف کمی” با ترک چمن بر روی زمین و یا سلب آن را به کمک ریسندگی.

یک جایگزین برای بزاق مورد بحث قرار گرفت توسط ICC اما در نهایت توافق به این مسیر افسانه ای روشن.

“ICC شده است واضح و روشن در مورد آنچه برای استفاده از بر روی توپ این همه سال,” او گفت: تاکید بر نیاز به حفظ حرمت عمل خوب در طول سال.

پس از چند ماه از مستند, Kumble گفت: هر کس مشتاق به “شروع بازی و نگران نباشید در مورد بزاق دهان یا عرق” حتی به عنوان کشورهای مختلف و مناطق مواجه با چالش های مختلف.

Kumble صدا و عملی خود را در پیشنهاد که دولت و شرکت ها و ملی فدراسیون تا به حال با هم برای احیای ورزش به عنوان “ویروس است و نه دور است و ما باید با آن زندگی می کنند”.

IOA تضمین

رئیس جمهور هند در المپیک انجمن (IOA), Narinder Batra مطمئن باشید که ورزشکاران آماده سازی برای بازی های المپیک بودند که مراقبت گرفته در بهترین راه ممکن در درون محدودیت های ناشی از این وضعیت است.

Batra گفت که تیراندازی آموزش می تواند در دهلی نو بدمینتون در حیدرآباد هاکی در بنگلور و دو و میدانی در پاتیالا.

او همچنین اعتماد به نفس است که رقابت های قهرمانی جهان در رشته های مختلف می تواند شروع از اکتبر, اگر همه چیز رفت و با توجه به طرح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>