کرالا: Class X آموز زندگی خود گفته به دلیل عدم دسترسی به کلاس های مجازی

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده در: 2 ژوئن 2020 2:49:17 pm

Ludhiana: Exams postponed due to lockdown, pharmacy student ‘kills’ self پلیس سوخته باقی مانده از 14 سال Devika ساکن مدیر نزدیکی Valanchery در یک طرح نزدیک به ساعت نفر هم زخمی شده اند.

در یک روز کلاس های مجازی آغاز شد برای lakhs از دانش آموزان مشغول به تحصیل در دولت و با کمک مدارس در کرالا 10-درجه در شرنور منطقه شنبه در زمان زندگی خود را بنا به گزارش ها از غم و اندوه است که او نمی باید این فن آوری به معنی دسترسی به کلاس های خانواده اش گفت. وزیر آموزش و پرورش C Raveendranath دستور داده است تا منطقه آموزش و پرورش مامور به فایل گزارش در مورد.

پلیس سوخته باقی مانده از 14 سال Devika ساکن مدیر نزدیکی Valanchery در یک طرح نزدیک به ساعت نفر هم زخمی شده اند. او متعلق به یک Dalit خانواده و پدرش روزانه-بگير.

‘شواهد اولیه نشان می دهد این یک خودکشی است. اما شرایط از مرگ او تحت بررسی هستند گفت: متر Hashimiyah دایره بازرس که با عنوان بررسی است. او حاضر به فاش کردن جزئیات بیشتر.

اما خانواده او به خبرنگاران گفت که آنها گمان می کنند او در زمان زندگی خود را به عنوان او نمی تواند دسترسی به اولین روز از کلاس های مجازی. این مجموعه تلویزیونی در خانواده مورد نیاز تعمیرات و هیچ لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند با دسترسی به اینترنت. مجازی کلاس های ارائه شده به دانش آموزان از کلاس های 1 تا 12 از طریق ماژول بر روی بادبادک Victers کانال تلویزیونی و در وب سایت خود و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

عاطفی Balakrishnan پدرش گفت: Asianet News ” من تا به حال به او گفتم که ما می توانیم تعمیر تلویزیون زمان شروع کلاس ها ، و یا دیگری به مدرسه می توانید به او یک قرص به طور موقت و یا او می تواند حتی آنها را در خانه همسایه. من نمی دانم چرا او این کار را انجام دهند.’

مادر بزرگ او به خبرنگاران گفت که Devika شد آکادمیک بسیار خوب است و تا به حال هیچ دلیلی برای خودکشی. “اگر وجود دارد هیچ کلاس ما نمی سرزنش او. چرا او را در زندگی خود را?’.

بعد از شنیدن حادثه G Raveendranath به وزیر آموزش و پرورش مطمئن باشید تمام دانش آموزان که هیچ کس خواهد بود محروم از کلاس های مجازی اگر آنها نمی دسترسی به امکانات. این کلاس ها گفت: در حال انجام بر اساس محاکمه به مدت دو هفته و هر کاستی ها حل خواهد شد در چند هفته آینده. جایگزین ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای این دانش آموزان او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de