Covid-19 نزدیک شدن گردباد دو ضربه: کارشناس

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشر شده در تاریخ: 1 ژوئن 2020 10:09:07 pm

coronavirus, coronavirus latest news, lockdown, lockdown 5.0 guidelines, lockdown 5.0, lockdown in india, unlock 1 guidelines, mha unlock 1 guidelines, india news, coronavirus news, covid 19 india, coronavirus live news, corona news, corona latest news, india coronavirus, coronavirus live news, coronavirus latest news in india, coronavirus live update, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, covid 19 tracker live, corona cases in india, corona cases in india خصوصی, دکتر, درمانگاه در Dharavi که یکی از نقاط مهم از COVID-19 همه گیر در بمبئی (اکسپرس عکس توسط Prashant Nadkar)

ترکیبی از Covid-19 همه گیر و طوفان می تواند خطرناک باشد به خصوص برای افرادی که در مناطق ساحلی و مقررات ویژه باید برای آنها ساخته شده اگر طوفان شد و به عنوان شدید به عنوان پیش بینی شده گفت: Dr Anjal Prakash مدیر پژوهش و کمکی, دانشیار, Bharti موسسه سیاست عمومی, هندی, مدرسه کسب و کار, Hyderabad.

هند و هواشناسی بخش (آی) گفت: سیستم آب و هوا در خلیج فارس را تشدید خواهد کرد و به یک گردباد گرمسیری به نام “Nisarga’ که بر ساحل غربی هند. برخی از مناطق که می تواند تحت تاثیر قرار می در جنوب گجرات و شمال مسکونی از جمله کلان شهرهای بزرگ مانند بمبئی. این طوفان به گفته دانشمندان از پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) هستند با توجه به اقیانوس موج گرما و گرم شدن اقیانوس ها.

“من صمیمانه امیدواریم که مقامات یک درس آموخته از سال 2005 سیل و مراقبت از, توصیه های م. Chitale کمیته راه اندازی شده توسط دولت. این کمیته تصریح کرد: به دلیل جاری شدن سیل که شناخته شده بودند زودتر از جمله ناکافی سیستم های زهکشی توسعه سریع و از دست دادن حوضچه برگزار شد که آب تجاوز و بیش موجود سیستم های زهکشی و کاهش ساحلی حرا مناطق. این انطباق اقدامات بمبئی که باید تمرکز بر روی” دکتر Prakash گفت.

او همچنین گفت: رودخانه مٹھی عمده زهکشی نقطه در شمال بوده است کاهش می یابد به یک باز تخلیه به علت شدید تجاوز و تخلیه پساب صنعتی. سیکلون تکرار شد تبدیل شدن به “the new normal” و بنابراین بی سابقه اقدامات مورد نیاز در این به طور فزاینده ای نامشخص زمان او اضافه شده است.

او گفت: Covid-19 و طوفان بود و دو ضربه به عنوان بسیاری از فقرا در بمبئی زندگی در محله های فقیرنشین که گاهی نیز در مناطق کم ارتفاع با زهکشی ضعیف و امکانات بهداشتی.

اخیر گزارش ویژه توسط IPCC در اقیانوس و cryosphere در حال تغییر آب و هوا’ ساخته شده مهم آیات در مورد تغییر فنی دریاها. تاثیر گرم شدن اقیانوس بدان معنی است که وجود خواهد داشت یک افزایش در بروز گردباد گرمسیری بادها و بارندگی و افزایش شدید امواج, همراه با نسبی سطح دریا افزایش تشدید شدید سطح دریا حوادث و ساحلی خطرات. یکی از آسیب دیده ترین شهرستانها با توجه به گزارش های بمبئی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>