Mann ki Baat زندگی می کنند به روز رسانی: راه پیش رو است یکی می گوید PM مودی در Covid مبارزه

Narendra Modi, PM Modi letter to nation, PM Modi writes, BJP government, Narendra Modi government, Prime Minister Narendra Modi column, Express Opinion, Indian Express Mann ki Baat زندگی می کنند به روز رسانی: نخست وزیر نارندرا مودی آدرس ملت یکشنبه ماهانه خود را از طریق برنامه های رادیو ‘Mann Ki Baat’ در 11 am. (PTI عکس)

ساعت نارندرا Mann Ki Baat امروز زندگی می کنند به روز رسانی: نارندرا نخست وزیر است که پرداختن به ملت ماهانه خود را از طریق برنامه های رادیو ‘Mann Ki Baat’.

این برنامه شنیده می شود زندگی می کنند در All India Radio, DD و نارندرا نرم افزار تلفن همراه. Akashvani پخش خواهد شد این برنامه در زبان های منطقه ای پس از هندی پخش.

روز شنبه در این مرکز صادر شده ‘باز کردن 1’ دستورالعمل اجازه می دهد یک مرحله ای دوباره باز کردن بسیاری از فعالیت ها در سراسر کشور و محدود کردن این مستند تنها به مهار مناطق برای یک ماه تا 30 ژوئن. شب مقررات منع رفت و آمد نیز کاهش می یابد از ساعت 9 تا 5 بعد از 7 ساعت به 7 هستم تا امروز.

نه تنها دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خانه (MHA) اجازه بازگشایی مراکز و هتل ها و رستوران ها و مکان های عبادت از تاریخ 8 ژوئن در فاز اول از انهدام آنها همچنین اجازه می دهد نامحدود جابجایی کالا و افراد بین کشورها و در داخل کشورها. متحده به حال شده است با توجه به آزادی به منع فعالیت های خاص و یا قرار دادن محدودیت های مناسب اگر آنها آن را لازم بدانند برای مهار این Covid شیوع. وزارت بهداشت و رفاه خانواده را موضوع دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای همه این فعالیت ها که در حال حاضر مجاز است.

در ماه گذشته Mann Ki Baat در آوریل ساعت مودی گفت که هند در مبارزه با کروناویروس بود که مردم هدایت می شود و این ویروس تا به حال ساخته شده ماسک ها بخش مهمی از زندگی ما است. “در وسط این همه گیر کشاورزان تضمین این که هیچ کس می خوابد گرسنه در کشور ما است. هر فرد در حال مبارزه با این جنگ طبق ظرفیت خود را. برخی از آنها waiving کردن خانه, اجاره, همچنین برخی از کارگران که در قرنطینه در یک مدرسه در حال عیب پوشی مدرسه, در میان دیگران,” او گفت:.

بی جی پی به رهبری NDA دولت به اتمام سال اول و از آن دوره دوم در روز گذشته ، نخست وزیر نامه ای به ملت گفت: “من همکار سرخپوستان به عنوان ما در حال حرکت به جلو در سرعت سریع در تحقق امیدها و آرزوهای هموطنان ما coronavirus جهانی همه گیر فرا گرفته در کشور ما نیز هست. در حالی که در یک دست قدرت های بزرگ با منابع اقتصادی و دولت از هنر و سیستم بهداشت و درمان از سوی دیگر است که کشور ما در محاصره با مشکلات گسترده ای در میان جمعیت و منابع محدود است.”

“بسیاری می ترسید که هند را تبدیل به یک مشکل برای جهان زمانی که تاج آن بازدید. اما امروز از طریق محض اعتماد به نفس و انعطاف پذیری شما را تبدیل جهان به نظر می رسد در ما. شما ثابت کرده اند که قدرت جمعی و پتانسیل سرخپوستان بی نظیر است در مقایسه حتی به قدرتمند و کشورهای مرفه او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de