Pragya سینگ Thakur در AIIMS برای سرطان, درمان چشم: BJP در پاسخ به ‘از دست رفته’ پوستر در بوپال

توسط: PTI | بوپال | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 10:54:35 am

Pragya Singh Thakur, Pragya Singh Thakur missing, Pragya Singh Thakur missing posters, Pragya Singh Thakur in aiims, Pragya Singh Thakur in hospital, Pragya Singh Thakur cancer ناشناس پوستر گفت: BJP MP Pragya سینگ Thakur از دست رفته بود و حتی به عنوان شهر شد و وضعیتی وخیم تحت شیوع کروناویروس.

چند ‘از دست رفته’ پوستر بوپال Lok سبها MP Pragya سینگ Thakur به نظر می رسد در صبح روز جمعه در نقاط مختلف Madhya Pradesh سرمایه حتی به عنوان او را از طریق راه اندازی تماس تصویری تلفن همراه و خدمات بيمارستان و BJP سخنگو گفت که او در بیمارستان برای سرطان و درمان چشم.

ناشناس پوستر گفت: BJP MP از دست رفته بود و حتی به عنوان شهر شد و وضعیتی وخیم تحت شیوع کروناویروس.

در ضمن Thakur راه اندازی یک تلفن همراه بیمارستان خدمات اجرا شده توسط Sahkar Bharti در این شهر Bairagarh چیچلی منطقه در تماس تصویری و لباس را بارگیری Umakant Dixit ادعا سابق بود و نه از دست رفته اما در بیمارستانی در دهلی نو به عنوان او به خوبی احساس نمی شود.

او در تماس با کارگران در تلفن و کمک به مهاجران و دانشجویان و نیازمندان در میان lockdown برای coronavirus شیوع Dixit گفت.

کنگره MLA از بوپال جنوب غرب حوزه و وزیر سابق PC Sharma حمایت پوستر بیان کرد مردم از حق دانستن در مورد Thakur در محل این ناراحت کننده بار.

شارما ادعا ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ که Thakur شکست توسط یک حاشیه بزرگ بیش از 3.60 لاخ آرا در سال 2019 Lok سبها نظر سنجی شد و در این شهر و کمک به مردم در طول مستند.

دولت بی جی پی سخنگوی Rahul Kothari گفت PTI Thakur در حال حاضر روشن او در دهلی AIIMS برای درمان سرطان و چشم.

Severals با این نسخهها کار مانند توزیع مواد غذایی مواد غذایی و غیره بودند در جریان است در سراسر Thakur حوزه Kothari, گفت:, و اضافه کرد که Digvijaya سینگ عمومی ظاهر شد “سیاست”.

زودتر از جمله ‘از دست رفته’ پوستر نیز قرار داده تا برای رئیس سابق وزیر کمال نات و MP پسر Nakul Nath در چھندواڑا و کنگره-تبدیل-BJP رهبر Jyotiraditya Scindia در گوالیور.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de