کرالا هدف کمیسیون اینترنت مقرون به صرفه طرح دسامبر

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مه 30 سال 2020 5:38:24 pm

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan. (عکس)

کرالا گل سرسبد پیشنهاد به ارائه سرعت بالا و مقرون به صرفه اتصال به اینترنت به 20 lakh خانواده ها و 30,000 نهادهای دولتی از جمله مدارس از طریق کرالا فیبر نوری شبکه (KFON) راه اندازی خواهد شد در ماه دسامبر این سال وزیر Pinarayi Vijayan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تریواندروم جمعه.

تصمیم گرفته شد پس از وزیر در یک ویدیو کنفرانس با یک کنسرسیوم دولتی و خصوصی با شرکت های درگیر در این پروژه است.

در یک پست-Covid چشم انداز که در آن کار از خانه تبدیل شده است و طبیعی جدید دولت درک اهمیت capitalising در تقاضا برای بدون درز پهنای باند اینترنت و در نتیجه ایجاد یک اقتصاد مبتنی بر دانش که در آن تکنولوژی کلیدی خواهد بود.

در یک وضعیت که در آن نفوذ اینترنت در حال حاضر بالا است که دولت انجام دهد این است که ایجاد زیرساخت های لازم برای اتصال حتی عمیق تر. هنگامی که شبکه یک واقعیت تبدیل می شود خصوصی ارائه دهندگان خدمات می هاپ و استفاده از آن به دسترسی به اینترنت را برای مشتریان خود.

بخوانید | در حال حاضر Pinarayi می گوید: هیچ جامعه گسترش به نقل از کرالا مثبت رای

از طریق KFON پروژه دولت وعده داده است در ارائه اینترنت رایگان از هزینه به دو میلیون خانواده زندگی زیر خط فقر و حصول اطمینان از همان در نرخ مقرون به صرفه به دیگران است. محلی بدن موسسات دولتی و ادارات و مدارس و بیمارستان ها خواهد بود متصل به شبکه به عنوان به خوبی. این پروژه با بودجه در هزینه Rs 1548 کرور عمدتا از سرمایه در اختیار کرالا زیرساخت مدیره سرمایه گذاری صندوق (KIIFB) برو به آژانس از دولت برای حمایت مادون پروژه ها. منابع از دولت کرالا برق مدیره (KSEB) و کرالا دولت زیرساخت های آن محدود (KSITL) استفاده می شود برای گسترش فیبر نوری شبکه. یک کنسرسیوم از شرکت های led توسط بهارات الکترونیک محدود (BEL) صعود پروژه مناقصه.

“این پروژه را افزایش تلاش ها برای جذب سرمایه گذاری صنعتی به کرالا. دولت با توجه به تمام نیاز پشتوانه به کنسرسیوم شرکت برای تکمیل پروژه در زمان. در این بخش به طور مداوم ارزیابی پیشرفت” CM گفت.

“در یک پست-Covid جهان اهمیت اینترنت افزایش خواهد یافت. جنبش جهانی خواهد شد که ریشه در اینترنت. استفاده از اینترنت در بخش هایی مانند بانکداری و آموزش و پرورش را افزایش در مقیاس بزرگ. KFON را به شدت پشت تلاش های دولت برای ایجاد کرالا جهانی صنعتی-آموزشی-گردشگری hub.”

بخوانید | هند coronavirus اعداد توضیح داد: کرالا در حال حاضر در حال رشد سریع تر از میانگین ملی

این جاده نیست صاف برای KFON را خاموش. هفته گذشته دولت کرالا کمیسیون تنظیم مقررات برق (KSERC) صادر شده و منظور اعتراض به قرارداد سه جانبه امضا شده توسط KSEB, KSITL و دولت. زمانی که سوال در مورد همان بود مطرح به سانتی متر, او گفت: سرمایه گذاری مشترک با شرکای خواهد تسکین نگرانی KSERC.

این KFON ابتکار بود که بخشی از مانیفست CPM-led LDF در طول سال 2016 مجمع انتخابات شد تلفظ پس از LDF دولت اعلام کرد که حق دسترسی به اینترنت یک حق اساسی بشر در سال 2017 بود که با تاکید کرالا دادگاه عالی در یکی از احکام آن در ماه سپتامبر سال گذشته است. بعد در ژانویه سال جاری دیوان عالی کشور تصریح کرد: همان در زمینه تعلیق اینترنت در جامو و کشمیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>