مناطق هم مرز با دهلی نو ممکن است دوباره ساخته شود ‘red مناطق’ اگر موارد افزایش حفظ

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020 7:59:06 am

Gurgaon coronavirus cases, coronavirus cases Gurgaon, Gurgaon COVID cases, COVID cases Gurgaon, Delhi news, city news, Indian Express دولت شاهد بالاترین تک-بعد سنبله با 217 موارد جدید در روز جمعه. (اکسپرس عکس توسط Prashant Nadkar)

اگر موارد همچنان به افزایش در Gurgaon فریدآباد و دهلی مرز دیگر مناطق از جمله سونیپات و ژججر ترین مناطق آسیب دیده ممکن است یک بار دیگر اعلام کرد که ‘red مناطق’. هاریانا فرستاده است تیم به رهبری اضافی دبیر کل (سلامت) راجیو Arora برای نظارت بر وضعیت زمین در این چهار منطقه از شورای ملی مقاومت و سپس ارائه گزارش مفصلی به دولت خانه وزیر آنیل Vij.

گورگان و فریدآباد دو تا از بدترین مناطق آسیب دیده در دولت با حداکثر تعداد Covid موارد است.

دولت شاهد بالاترین تک-بعد سنبله با 217 موارد جدید در روز جمعه. از این 165 گزارش شد در سه منطقه از جمله 115 در Gurugram, 31 در فریدآباد و 19 در سونیپات. تا شب جمعه, از مجموع 762 فعال Covid موارد گورگان تا به حال 291 Faridabad تا به حال 162 و سونیپات تا به حال 56. سه منطقه در حال بدترین آسیب دیده در دولت است. دیگر 19 منطقه هاریانا تا به حال کمتر از 25 فعال موارد که در شب جمعه است.

تصمیم گیری که آیا برای اعلام این منطقه به عنوان ‘red-مناطق’ دوباره خواهد شد بستگی دارد در این گزارش که تیم های ارسال به Vij. برای جلوگیری از افزایش تعداد Covid موارد در دهلی مرز مناطق هاریانا تصمیم گرفته است برای حفظ مرزهای آن چهار ولسوالی با دهلی نو به طور کامل مهر و موم شده تا “وضعیت را بهبود می بخشد”.

اگر چه تسهیلات به خدمات ضروری دسته بندی ها را ادامه خواهد داد و هیچ کس به جز کسانی که با e-عبور, تصویب شده توسط دولت خانه بخش و صادر شده توسط دولت های منطقه خواهد شد و اجازه ورود به هاریانا از سرمایه های ملی. هیچ کس دیگری را مجاز به عبور از هاریانا مرز تا سفارشات بیشتر.

برگزاری دهلی مستقیما مسئول افزایش تعداد Covid موارد در Haryana, Vij است که دولت وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه “بیش از 500 مورد از Covid-19 گزارش شده تنها در گورگان و کاملا به تعداد بالا وجود دارد در Faridabad سونیپات و ژججر. مردم تنها آن دسته که معاف تحت MHA دستورالعمل های صادر شده در طول مستند 4.0 باید مجاز به عبور هاریانا مرز.”

“وظیفه من این است که برای نجات مردم از دولت است. این است دلیل که چرا من متاسفانه باید برای نگه داشتن مرزهای خود با دهلی مهر و موم شده” Vij اضافه شده است.

“این تیم به رهبری توسط ACS (بهداشت و درمان) به تور این مناطق آسیب دیده. هنگامی که آنها گزارش خود را یک تصمیم باید گرفته شود بر این اساس که در آن تمام مناطق نیاز به اعلام به عنوان مناطق قرمز” او گفت:.

صحبت کردن در مورد دولت آمادگی برای مستند 5.0, خانه وزیر گفت: “این دولت اتحادیه به صدور دستورالعمل. ما تا به حال شده است به شدت زیر و اجرای تمامی دستورالعمل های صادر شده توسط اتحادیه دولت است. که دلیل است که هاریانا تا کنون بوده است امن تر است. در آینده نیز هر دستورالعمل های صادر شده توسط اتحادیه دولت باید بموقع به دنبال.”

بیوانی MLA PA تست مثبت

بیوانی را BJP MLA Ghanshyam صراف, خصوصی, منشی, آزمایش مثبت برای coronavirus. او یکی از ساکنان Halluwas دروازه در بیوانی. پس PA استفاده باقی می ماند با Saraf و هر دو تا به حال حتی با حضور در جلسه شورای شهری سه روز پیش وزارت بهداشت نیز در زمان نمونه MLA و خانواده اش. این گزارش در حال انتظار.

هاریانا را مورد شمارش لمس 1,721

هاریانا مرز مناطق با دهلی نو آغاز شده شاهد افزایش Covid موارد است. پس از 217 تازه موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته دولت در مجموع تعداد رسیده 1,721. این در حالی 940 بیماران تا کنون بهبود و ترخيص از بيمارستان ، دولت را مورد دو برابر شدن نرخ نیز کاهش به 13 روز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de