دو مگاوات نیروگاه خورشیدی سفارش در فهم Kalinga, بنیاد سنگ گذاشته برای موشک پارک

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | به روز رسانی: 29 مه سال 2020 5:13:03 pm

سلول های فتوولتائیک نشستن بر روی پانل های خورشیدی. (بازنمودی تصویر) عکاس: آندره Rudakov/ایسنا

2 مگاواتی خورشیدی فتوولتائیک گیاه راه اندازی شد در فهم Kalinga ویساکاپاتنام توسط معاون دریاسالار Atul Kumar Jain, PVSM, AVSM, VSM, پرچم افسر فرمانده ارشد شرقی فرماندهی نیروی دریایی. این است که در همراهی با این طرح دولت هند برای ترویج انرژی خورشیدی و برای رسیدن به هدف 100 GW از انرژی خورشیدی تا سال 2022 به عنوان بخشی از ملی خورشیدی ماموریت رسمی گفت.

این کارخانه که بزرگترین در شرق فرماندهی نیروی دریایی است تخمین زده می شود زندگی از 25 سال است. با وجود این مستند تمام سازمان ها از جمله آندرا پرادش قدرت شرق شرکت توزیع محدود کار می کرد از یک طرح احتمالی پیوستن به تمام دستورالعمل های اعلام شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا کار می کنند.

صحبت به مناسبت معاون دریاسالار Atul Kumar Jain اظهار داشت که راه اندازی این گیاه نشان می دهد که تعهد شرقی فرماندهی نیروی دریایی نسبت به حفاظت از محیط زیست و دوستدار محیط زیست اقدامات است.

فهم Kalinga, در حال حاضر به رهبری ناخدا راجش Debnath است انجام شده ايجاد متعدد کشت و زرع درایوهای ساحلی تمیز کردن هارد درایو و حفاظت از Geo-سایت میراث “Erra Matti Dibbalu”. سنگ تهداب برای راه اندازی یک موشک پارک ‘Agneeprastha’ نیز گذاشته در فهم Kalinga توسط ناخدا راجش Debnath.

پس از تکمیل این موشک پارک خواهد شد اختصاص داده شده به تمام افسران و ملوانان و کارکنان پشتیبانی از فهم Kalinga. این پارک همچنین یادبود جایزه معتبر واحد استناد به فهم Kalinga را برای سال 2018-19. موشک پارک خواهد شد که کپی از موشک ها و تجهیزات پشتیبانی زمینی (GSE) که ویترین تکامل از موشک های به کار گرفته شده توسط این واحد است. نمایشگاه ایجاد شده از قراضه/منسوخ موجودی است که نگهداری در خانه است. جاذبه اصلی P-70 ‘Ametist’, زیر آب, ضد کشتی, موشک از زرادخانه های قدیمی ‘چاکرا’ (چارلی-1 زیردریایی) بود که در طول 1988-91.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de