گجرات: AMA می خواهد تست در pvt بیمارستان با هیچ دولت دخالت حرکت HC

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020 5:38:55 am

دادگاه عالی تا به حال در مارس 22, سفارش کارگردانی گجرات دولت اجازه می دهد تا همه را به یک Covid-19 تست. (بازنمودی عکس)

این احمدآباد Medical Association (AMA) است نقل مکان کرد گجرات دادگاه عالی به دنبال آن جهت اجازه می دهد تا ICMR-مورد تایید آزمایشگاه های خصوصی و بیمارستان ها برای انجام RT-PCR آزمایش برای Covid-19 “بدون هر گونه دخالت” از دولت.

دادگاه عالی تا به حال در مارس 22, سفارش کارگردانی گجرات دولت اجازه می دهد تا همه را به یک Covid-19 تست.

این حرکت توسط انجمن می آید پس از دولت تحمیل تست دقیق پروتکل با توجه به RTPCR-آزمون در ICMR-مورد تایید آزمایشگاه های خصوصی.

“پس در مورد آخرین هفته یا کمی بیشتر پاسخ دهندگان (دولت) هستند و نه اجازه آزمایشگاه های خصوصی برای انجام RT-PCR آزمایش برای Covid-19 بدون تصویب از پاسخ دهندگان. مصوبات آن است که تواضع را مشاهده کنید در حال نکردن بدون هیچ دلیل موجه. این در نهایت منجر به یک وضعیت به موجب آن پزشکان قادر به درمان بیماران” اظهار داشت: درخواست ثبت شده توسط AMA در مارس 26.

این درخواست همچنین اشاره می کند که اعضای خانواده از یک آزمایشگاه تایید مثبت بیمار نمی شود مجاز به آزمایش می شود و در حال ساخته شده به صبر برای مصوبات تا سه یا پنج روز زمانی که ” خسارت زیادی است که در حال حاضر انجام می شود.”

با استناد به یک مثال از اینکه چگونه قوانین و مقررات جدید است در معرض خطر و پزشکان و تقاضای ذکر شده در مورد جراح ارتوپدی Dr Aditya Upadhyay که تسلیم به Covid-19 on May 25 ظاهرا پس از ابتلا به عفونت از یک بیمار مثبت او عمل بر که آزمون نمی تواند انجام شود با توجه به مقررات جدید.

در مه 15, اطلاع رسانی صادر شد توسط دولت حاکی از این است که جدا از معیارهای گذاشته ICMR که می توانید یک Covid-19 تست اجازه داده شد برای زنان باردار هفت روز قبل از خود را برآورد تاریخ به علت و یا قبل از اورژانس سزارین عمل کسانی که تحت یک قبل از عمل و روش به یک عملیات عمده قبل از دياليز روش و تهاجمی. اما اطلاع رسانی تصریح شده است که این آزمون باید تصویب مربوطه ارشد بهداشت منطقه افسر (CDHO) یا افسر پزشکی بهداشت (MOH). در احمدآباد منطقه تصویب GMERS Sola پزشکی سرپرست مورد نیاز است.

این برنامه به دنبال این است که این سفارش بود نقض و خود را کنار بگذارند و با توجه به تست نیاز به تصویب CDHO یا وزارت بهداشت.
AMA رئیس جمهور دکتر مونا دسای نوشته بود به اصلی وزیر بهداشت Jayanti راوی در مارس 20, برجسته خطرات تغییر دستورالعمل. “…ما در حال قرار گرفتن اجازه از DHO یا CDHO و پس از آن آزمون انجام می شود اما مشکل این است که ما در حال گرفتن هر گونه پاسخ از آنها را برای 2-3 روز و آن را بسیار دشوار است برای درمان بیمار در اورژانس این امر منجر به نتایجی مرگبار” گفت: این نامه توسط دسای.

نامه راوی می پرسد برای نگاه به این موضوع و افزود که این سیستم ثابت خواهد کرد که “فاجعه بار است.”

زبان به بیان Dr دسای گفت: “دولت باید به احترام دکتر درمان نظر (اگر آنها تجویز Covid-19 آزمون برای بیمار است که می شود برای درمان بیماری های دیگر). چگونه می تواند یک فرد نشسته مایل دور (CDHO/MOH) می دانید که آیا به تایید کسی برای یک آزمون یا نه ؟ کسانی هستند که ممکن است نیاز به یک عمل جراحی در عرض 12 ساعت است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de