Vikings مرکز گرت بردبری مانده است فعال میان COVID-19 بحران

او می دانست او فاقد ثبات خود را در طول rookie کمپین — یعنی در برابر گسسته بینی پردازد — و اختصاص داده شده به بهبود به عنوان آنجا که ممکن است. این بدان معنی است که زمان اضافی در اتاق وزن, زمانی که او در خود و به عنوان بسیاری از تکرار به عنوان زمانی که ممکن است او reconvened با این تیم است.

و در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به از خط خارج این برنامه بردبری پیدا کرده است یک راه برای فعال ماندن. او را صرف بیشتر از offseason در دنور و در یک تاسیسات است که اجازه داده او را به ادامه سود خود را در اتاق وزن.

“این هرگز تعطیل بنابراین من هرگز تا به حال دسترسی به ورزشگاه,” بردبری گفت. “ما در نظر گرفتن تمام پروتکل های لازم و من چک کردن اعضای حیاتی و موثر بدن روزانه قبل از ورود به مرکز.”

او همچنین مشغول به کار در ETS عملکرد پس از ورود در شهرهای دوقلو حدود یک ماه پیش. این مرکز متعلق به هم تیمی آدم Thielen پس از یک تعداد انگشت شماری از وایکینگ ها باید دسترسی داشتند.

“ما آمد اینجا و من مشغول به کار در خارج وجود دارد و پنج روز در هفته” بردبری گفت. “فقط در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی است که ما نیاز به و از نظر آموزش و تغذیه نظر آن بوده است عالی برای من است.”

آن بوده است بسیار کوچک گروه ETS عملکرد با توجه به بردبری با دیگر linemen توهین آمیز مانند Aviante کالینز و داکوتای دوزیه همچنین پیوستن به او.

“چند روز در هفته ما در حال گرفتن در این زمینه و انجام فوتبال کار می کنند و ما در حال رفتن را از طریق هر آنچه ما انجام می شود و برای فرد دوره با (خط حمله مربی) ریک Dennison” بردبری گفت. “این زیبایی از بودن در اینجا و بودن با برخی از linemen و من می دانم که بچه ها در سایر شهرستانها در حال انجام همین کار است.”

شاید قرار می دهد که بردبری در استفاده بیش از مخالفان که ممکن است گرفتن زندگی تکرار در حال حاضر. این چیزی است که او امیدوار است به هر حال.

“همه اتاق وزن چیزهای خوب ساخت قدرت و تحرک و چیزهای شبیه به آن است,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز مانند گرفتن در زمین و رفتن را از طریق آنچه که ما انجام می شود و در روزهای یکشنبه.”

هر آنچه در آن طول می کشد تا آماده شود برای هر گاه NFL اجازه می دهد تا آنها را به reconvene به عنوان یک تیم.

“ما (هماهنگ کننده توهین آمیز) Gary Kubiak رفتن به بچه ها. ما خواهد بود در هفته 2 از OTAs در حال حاضر. آنچه را که همه ما انجام می شود در حال حاضر به آماده شدن برای فصل?’ “بردبری گفت.

“ما خوب veteran گروه به خصوص در خط حمله اتاق و من می دانم که بچه ها در حال دست زدن به کسب و کار خود و انجام آنچه ما به طور معمول انجام دهد. پس از انتقال به زمانی که ما به عقب بر گردیم با هم خواهد بود بدون درز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>