دلوت شورای شهر تصویب Lakewalk بودجه با وجود نگرانی های مالی

توسط یک 7-1 رای گیری شنبه شب دلوت شورای شهر تصویب $10.15 میلیون قرارداد به اماده کردن کانال پارک طوفان آسیب دیده خط ساحلی و بازسازی 2000-پا-بخش طولانی از Lakewalk.

بسیاری از هزینه های پروژه خواهد شد تحت پوشش دولت فدرال و کمک به فاجعه اما این شهر خواهد بود و انتظار می رود تا حدود 4.2 میلیون دلار از تب.

شهرستان دولت پیشنهاد به صدور اوراق قرضه برای تامین مالی پروژه و بودجه شهرستان مدیر جنیفر کارلسون گفت که بدهی می تواند در تامین مالی توسط بیش از 1% مالیات افزایش می دهد.

اما عضو شورای درک Medved رد این ایده از یک افزایش مالیات هر اندازه در طول یک بیماری همه گیر است که ترک کرده است بسیاری از ساکنان بدون شغل.

“ما نمی توانیم در همه بپرسید مالیات دهندگان از دلوت به پرداخت بیشتر مالیات برای Lakewalk در یک زمان مثل این” او گفت:.

عضو شورای زاک Fillipovich صحبت در حمایت از این پروژه گفت: “این آخرین مرحله از Lakewalk پروژه. به آن نیاز دارد به انجام. این امر هزینه قابل توجهی بیشتر اگر ما تاخیر آن, قرار دادن بار مالی در شهر و در نتیجه در پشت مالیات دهندگان اگر آن به تعویق افتاد.”

Fillipovich همچنین پیشنهاد فدرال و کمک دولت برای Lakewalk می تواند قرار داده شده در معرض خطر با تاخیر و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان به بحث در مورد چگونه دلوت بودجه برای Lakewalk بهبود.

“من موافق باشند که ما می خواهیم به نگه داشتن خط در مالیات بر املاک را افزایش می دهد تلاش برای دیدن اگر وجود دارد دیگر متنوع تر جریان درآمد که ما می تواند رشد کند,” او گفت:.

Medved شک و تردید باقی مانده است که مالیات دهندگان نمی خواهد در نهایت خواسته می شود به شانه بار مالی ،

“هنگامی که ما صحبت در مورد برگزاری این خط من زمانی که به اعتقاد من در حال حاضر می گویند: ما نمی توانیم آن را در حال حاضر ما نمی توانیم آن را پس از آن, مگر اینکه ما از مالیات دهندگان برای پول بیشتر. و در آن نقطه در زمان هنگامی که ما همچنان و بیش از بیش به درخواست آنها برای پول ما از دست دادن ایمان” Medved گفت.

نوح Schuchman, Duluth, رئیس اداری افسر هشدار داد که تاخیر در این پروژه را ترک Lakewalk در معرض و آسیب پذیر به فرسایش بیشتر از طوفان. او همچنین اشاره کرد که Lakewalk یکی از دلوت محبوب ترین جاذبه های, و بدون آن شهر را بسیار مهم صنعت گردشگری است که بعید است به دوباره بجای اول برگشتن از اقتصادی شکست آن رنج می برد به عنوان یک نتیجه از ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>