نیز در دستور کار

از مسائل مهم دیگر که خواهد آمد تا برای بحث در مورد زمانی که ICC هیئت مدیره در دیدار روز پنج شنبه:

رئیس انتخابات

روش و جدول زمانی برای انتخاب Shashank منهر جانشین ICC به عنوان رئیس خواهد بود formalised.

در حال حاضر انگلستان کالین گور و سنگاپور عمران خواجه در حال مدعی با BCCI جمهور Sourav Ganguly رتبه خارجی است.

بن بست با BCCI

ICC به حال تعیین یک ضرب الاجل مارس 18 برای BCCI برای به دست آوردن اطمینان از دولت مرکزی در معافیت های مالیاتی برای 2021 T20 جام جهانی.

BCCI در پی یک فرمت با استناد به این بیماری همه گیر آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر ICC طول می کشد این رویداد دور از BCCI.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>