جو بایدن به کلیدی مینه سوتا DFL مجازی کنوانسیون شنبه

ST. پل — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواهد keynote مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر مجازی ایالت کنوانسیون در این آخر هفته.

در یک روز شنبه, مارس 26 اخبار, انتشار, این حزب خود را اعلام کرد فهرستی از کنوانسیون سخنرانان که شامل بایدن دموکرات ها’ 2020 presumptive نامزد دموکرات رئیس کمیته ملی تام پرز رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ایالات متحده سناتور. ctq ایالات متحده نمایندگان انجی Craig, Dean فیلیپس, بتی McCollum و Ilhan عمر و بیشتر.

این حزب جلسه عملا در روزهای شنبه و یکشنبه در نور از coronavirus همه گیر و تنظیم شده است برای حمایت از یک نامزد سنای آمریکا و همچنین به عنوان یک انتخاب ملی نماینده و نامزد ریاست جمهوری انتخاب کننده به علاوه تناوب. مینه سوتا DFL رئیس Ken Martin گفت: در روز سه شنبه انتشار که شنبه کنوانسیون لگد کردن “یکی از مهم ترین کمپین فصول در کشور ما بی سابقه باشد.”

“این DFL حزب اتحاد فوق العاده تخته سنگ از نامزدها در حال اجرا تحت بنر ما یک تیم اختصاصی از داوطلبان و سابقه مبارزه برای Minnesotans’ سلامت و امنیت و فرصت های اقتصادی” مارتین گفت. “ارزش ها را که در ایالت مینه سوتا با هم — امنیت فرصت و جامعه هستند در هسته DFL و کمک خواهد کرد که حرکت ما به پیروزی در ماه نوامبر است.”

مینه سوتا حزب جمهوریخواه هنوز برای اعلام دوباره تاریخ برای آن مجازی کنوانسیون پس از ویژگی های اختلال به طور بالقوه با توجه به یک مظنون به حمله سایبری متوقف آن کنوانسیون در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de