هند Coronavirus به روز رسانی 26 مارس: موارد نزدیک به 1.5 لاخ راهول گاندی می گوید مستند استراتژی شکست خورده

به روز شده: مه 26, 2020 1:30:18 pm

کارگران مهاجر صبر و هیئت مدیره ویژه اتوبوس به زادگاه خود را در مادها پرادش در Kharadi دور زدن در روز سه شنبه (اکسپرس عکس Ashish Kale)

Coronavirus هند به روز رسانی: فقط با پنج روز باقی مانده تا مرحله چهارم از سراسر کشور مستند منقضی کنگره MP راهول گاندی ادعا کرد که آن هدف و هدف شکست خورده است. این استدلال که مستند نشده تولید نتایج مورد نظر گفت: هند تنها کشوری که در آن تسهیلات شد بیشتر توسعه یافته که Covid-19 caseload در حال افزایش بوده است “نمایی”.

“آنچه که دولت مرکزی قصد رفتن به جلو به عنوان بیماری نمایی در حال رشد است در کشور,” او گفت:.

در روز سه شنبه, با توجه به آخرین وزیر بهداشت و رفاه خانواده هند دیدم 6,535 تازه موارد در 24 ساعت گذشته. بیش از شمارش است و در حال حاضر 1,45,380 — از جمله 60,490 که درمان شده اند و مرخص و 4,167 مرگ و میر.

در ضمن در آسام چوب خط حساب کردن در حال عبور از 500-علامت گذاری عمدتا به دلیل کارگران مهاجر در بازگشت به دولت است. تعداد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد بیش از پنج بار در طی یک هفته آن را یکی از سریع ترین رشد متحده است.

ترافیک یک روز پس از Ghaziabad مهر و موم شده مرز خود را. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

همسایه دیده بان

پاکستان coronavirus موارد در روز سه شنبه افزایش یافت و به 57,705 پس از 1,356 عفونت های جدید گزارش شده در حالی که 1,197 نفر کشته شده اند که تا کنون از این بیماری در کشور وزارت بهداشت گفت.

از تعداد کل 57,705 موارد 22,934 تا کنون شناسایی شده در سند 20,654 در پنجاب 8,080 در خیبر-پختونخوا 3,468 در بلوچستان 1,728 در اسلام آباد 630 در گلگت-بلتستان و 211 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

مقامات تا کنون انجام شده 490,908 آزمون از جمله 7,252 انجام شده در دوشنبه.
با توجه به وزارت بهداشت ملی خدمات 18,314 بیماران باید تا به حال بهبود از ویروس در حالی که 1,197 اند و تا کنون از جمله 30 در طول 24 ساعت گذشته.

ناکافی امکانات قرنطینه

هر چند دولت ثبت شده بود فقط یک Covid-19 مورد است که دیگر فعال شده است در تلاش برای مقابله با هجوم مردم بازگشت. دولت تصمیم گرفته است به جای آنها در زیر صفحه اصلی جداسازی با توجه به ناکافی تعداد مراکز قرنطینه. اما آنها نیاز به دیدار با الزامات گذاشته برای خود isoaltion رئیس اتاق Lalnunmawia Chuaungo گفت.

“عودت به دنبال خانه انزوا باید تقاضای خود را به سطح ولسوالی COVID-19 نیروی کار پس از اخذ مجوز از افسر پزشکی یا پزشکی منطقه مدیره منوط به ترخیص سریع آنتی بادی آزمون پس از ورود به هر تعیین شده مرکز قرنطینه” او گفت PTI

کم هزینه هواکش

هندی-امریکایی زن و شوهر, توسعه یافته و کم هزینه قابل حمل و اضطراری دستگاه تنفس مصنوعی است که به زودی به آمار مرحله تولید و در دسترس خواهد بود در هند و کشورهای در حال توسعه برای کمک به پزشکان در مقابله با COVID-19 بيمار.

باعث عدم مناسب هواکش در طول coronavirus همه گیر Devesh Ranjan استاد و دانشیار صندلی در معتبر Georgia Tech جورج W, Woodruff, دانشکده مهندسی مکانیک و همسرش Kumuda Ranjan یک تمرین پزشک خانواده در آتلانتا و توسعه اورژانس ونتیلاتور از مفهوم برای نمونه فقط در حدود سه هفته زمان.

و برخی از خبر خوب

آمریکا شرکت زیست فناوری آغاز تست واکسن در افراد بشر با یک هدف شروع به جرم productuin این سال است. Novavax تزریق خواهد 131 داوطلبان در مرحله اول آزمون تست ایمنی واکسن و به دنبال نشانه هایی از اثر خود را از شرکت پژوهشی رئیس دکتر گرگوری گلن گفت.

حدود ده واکسن تجربی علیه coronavirus در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین و اروپا و آمریکا است. آن را روشن است که هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. اما بسیاری از روش های مختلف کار و ساخته شده با فن آوری های مختلف افزایش شانس که حداقل یک رویکرد ممکن است موفق شوند.

مسافران تمرین های اجتماعی فاصله داخل فرودگاه. (اکسپرس عکس Arul افق)

بیشتر از هند اکسپرس

  • اتحادیه وزیر DV Sadananda Gowda قلم اجباری 7-بعد نهادی قرنطینه در کارناتاکا برای تمام آگهی از 6 کانون متحده ادعا او معافیت از قرنطینه به عنوان داروسازی وزارت, بخشی از خدمات ضروری است.
  • پس از 78 سال هندو مرد حاضر به انجام مراسم تشییع جنازه اوبرخی از جوانان مسلمان از محلی سازمان در اکولا روشن خود را pyre. مرد از حمله قلبی درگذشت در حالی که همسر خود را تحت درمان Covid-19.
  • دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari و Aam Aadmi Party درگیری بیش از مستند هنجارهای پس از یک ویدیو از شمال شرقی دهلی MP بازی کریکت در هاریانا را Sonepat ظهور در رسانه های اجتماعی. در حالی که او را متهم کرد از نقض اجتماعی فاصله و سفر راهنمای Tiwari ادعا کرد که او به دنبال همه MHA هنجارهای.
  • 🔊 گوش دادن به سه چیز پادکست چرا گجرات دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای دست زدن به آن از COVID-19 همه گیر و چگونه Surat برخورد با خروج از کارگران است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de