یک بازیکن بزرگ و مدیر حرکت

V. Baskaran (کاپیتان تیم هند که موفق به کسب مدال طلا در بازی های المپیک مسکو در سال 1980): یک نرم-صحبت کسی که می دانست که چگونه برای به دست آوردن بهترین از هر بازیکن. هندی, هاکی, nay جهانی هاکی دهکدهای از دست یک بازیکن بزرگ و مدیر.

B. P. گوویندا (عضو 1975 جام جهانی-تیم برنده): برای مربیگری اردوگاه قبل از سال 1975 جام جهانی Balbir سینگ نگه داشته ارواح از همه بازیکنان است. بزرگ انسان او یک پدر به ما و نگاه ما به کودک خود را. ما زندگی می کردند و مانند یک گره خانواده زمانی که ما برنده جام جهانی در مالزی.

جقویم Carvalho (جهان Cupper): Balbir ارشد مرد-مهارت های مدیریت فوق العاده بودند. او می دانست که چگونه برای رسیدگی به بازیکنان و مقامات و زمان در مردم بالا در دولت در حمایت از بازیکنان خود را. من احساس می کنم از دست دادن خود را عمیقا.

مروین Fernandes (سه بار المپیک): من تحت اتهام او در سال 1982 در بازی های آسیایی و دیگر مسابقات. او آرام تشکیل شده فرد و کامل آقا.

محمد ریاض (1996 & 2000 المپیک): هر زمان که من او را ملاقات نمود او همواره می گفت: “بازی برای کشور است. اجازه ندهید این کشور پایین است. نگه داشتن پرچم هند پرواز بالا’. او همیشه مثبت ،

Dhanraj پیلی (چهار پايان): هیچ واژه ای نمی تواند بیان غم و اندوه در قلب من است. او سادگی لمس قلب های بسیاری در جهان هاکی.

(گردآوری شده توسط Nandakumar Marar و K. Keerthivasan)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de