بزاق ممنوعیت یک اقدام موقت’

ICC Cricket رئیس کمیته آنیل Kumble می گوید: توصیه به ممنوعیت بزاق برای درخشان توپ تنها یک اقدام موقت و “همه چیز را به بازگشت به حالت عادی” پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است.

این Kumble-led پانل توصیه می شود ممنوعیت بزاق برای به حداقل رساندن خطر عفونت. روز جمعه ICC در آن دستورالعمل برای از سرگیری بازی همچنین پیشنهاد کرد یک بار در عمل.

“…این است که تنها یک اقدام موقت. در چند ماه یا یک سال زمان من فکر می کنم همه چیز را به عنوان طبیعی به عنوان می توان آن را” Kumble گفت: Star Sports show ‘کریکت متصل می شود’.

این ممنوعیت در بزاق است بدستآمده مخلوط پاسخ از پرتاب کنندگان که گفت: این امر قطعا در راه تولید نوسان است. اما بسیاری نیز اذعان خطر سلامت که ممکن است در برخواهد داشت.

همچنین وجود داشته است بحث در مورد اینکه آیا ICC اجازه می دهد با استفاده از موادی مانند موم به درخشش در توپ. Kumble گفت: بحث برگزار می شد ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>