ناکامورا ضربان Aronian

هیکارا ناکامورا bounced بازگشت از 1-2 به ضرب و شتم Levon Aronian 3-2 در اولین مینی بازی از بهترین سه یک چهارم نهایی در Lindores صومعه سریع چالش در روز شنبه.

Aronian برنده اولین بازی به طور منظم و ثابت در برابر دو بعدی. در چهارم Aronian نیاز به یک رسم برای غلبه اما ناکامورا مبارزه را به نفع خود. در روز قیامت بازی ناکامورا دوباره اثبات برتری خود را.

در یکی دیگر از برخورد یو Yangyi ضرب و شتم دینگ Liren 3-2.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>