Jackfruit می افتد مرد مجروح شدن او در بیمارستان او آزمایش مثبت برای Covid

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مه 24, 2020 1:27:04 pm

مرد بستری شد Pariyaram کالج پزشکی در Kannur.

در یک حادثه عجیب و غریب, یک خودرو-راننده ریکشا در کسرگد منطقه کرالا آزمایش مثبت برای coronavirus پس از او به بیمارستان برای عمل جراحی پس از یک freak آسیب است. مقامات می گویند که این مرد دچار صدمات به ستون فقرات خود را پس از یک jackfruit سقوط بر روی سر خود را. آن است که روشن نیست که چگونه او ممکن است قرارداد این عفونت ویروسی.

“مرد ساکن Belur در کسرگد. در حالی که او در تلاش بود به شهامت jackfruit کردن یک درخت یکی از آنها کاهش یافت و در او مجروح شدن ستون فقرات خود را. دست و پا شد و تضعیف بیش از حد. وضعیت او نیاز به عمل جراحی. ما پروتکل امر است که ما موضوع هر کسی که نیاز به عمل جراحی فوری به Covid آزمون فقط تا مطمئن شوید. که زمانی که او آزمایش مثبت” را تایید کرد,,,, Dr K Sudeep, سرپرست از Pariyaram کالج پزشکی در Kannur.

“او تا به حال علائم Covid. اما او هیچ سفر اخیر تاریخ و یا تماس با هر فرد آلوده. ما مطمئن هستیم که اگر او آن را کردم از طریق یکی از مسافران در کالسکه. او در بازدید از بیمارستان های منطقه پس بنابراین او می تواند آن را از وجود دارد. به هر حال ما در حال بررسی آن و تهیه نقشه مسیر” او اضافه شده است.

خانواده اش خواهد بود قرنطینه و بهداشت کارگران شروع به ردیابی فوری او اصلی تماس با ما.

اگر شده اند وجود دارد تعدادی از موارد در کرالا که در آن یک فرد منبع عفونت نمی تواند صحیح مسلم چنین افراد رفته اند به طور کامل بهبود می یابند بدون خطر انتقال به دیگران است. دولت در حال انجام آزمایش در معرض خطر افراد در خط مقدم از جمله مقامات پلیس, مواد غذایی, فروشندگان سلامت کارگران به عنوان بخشی از نگهبان نظارت, اما آن را حفظ دارد که شواهد کمی از جامعه گسترش در دولت است.

در دو روز گذشته کرالا اضافه شده 104 مورد به آن شمارش ثبت نام اصلی سنبله در عفونت. بسیاری از این موارد با این حال پیش بینی شده است به یکی از دو سفر سابقه از خارج از کشور و یا از کشورهای دیگر در کشور است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>