عدن فرار Amphan خشم

یاد باغ بهشت فرار کرده است خشم طوفان Amphan تنها با برخی از آسیب های جزئی.

پس از در نظر گرفتن سهام از آسیب های ناشی از به استادیوم که میزبان دو جام جهانی (1987 ODI و 2016 T20) و اول صورتی-تست توپ در کشور, Cricket Association of Bengal (کابین) بالا برنج تصمیم به مشورت آن مهندس سازه به یک بتن ایده ای در مورد طوفان تاثیر.

“ما نمی فکر می کنم به هیچ خسارت عمده به عدن اما ما نمی توانیم ریسک کنیم. ما مشورت کنید ما مهندس سازه برای نگاه به مسائل مربوط به” کابین جمهور Avishek Dalmiya گفت. زمین و خود تا حد زیادی تحت تاثیر.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>