مسابقه اتومبیل رانی: بزرگ شب برای Esteys در برتر

کلی Estey از کلی دریاچه سرنگون دن ایبرت برای برنده شدن در این مینه سوتا اصلاح اتباع اصلی رویداد شب جمعه در Gondik دریاچه جاده سریع السیر در برتر است.

Estey شروع از خارج از ردیف دوم پس از پیروزی چهارم گرما قادر به سرب از قطب نگهدار ایبرت با 13 دور باقی مانده و سپس با تشکر از یکی از بسیاری از هشدار که سرند 30 دامان ویژگی به دست آورد که منجر خوب با نه دور به سمت چپ.

ایبرت که اسیر 2019 مسابقه برنده پنجشنبه Modifieds ویژگی در شب افتتاحیه در مسیر. او به پایان رسید دوم جمعه با شین Sabraski گرفتن مقام سوم پس از شروع در 17 و موقعیت.

پشه Estey کلی را برنده 20 دامان غرب میانه Modifieds به عنوان قطب-برنده کودی کارلسون درایو شفت از هم جدا در باز کردن دامان.

دیگر برندگان شامل Sabraski که ادعا 25-رقص فوق العاده سهام از ویژگی های; Cory Jorgensen در 15 دامان خالص سهام از ویژگی های; و اندرو هانسون در 15 دامان خیابان انبار نهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>