تحت فشار از HC کارناتاکا دولت می گوید صندوق مهاجران سفر با قطار

نوشته شده توسط T A Johnson | بنگلور | به روز شده: مه 23, 2020 12:48:48 pm

Karnataka government on migrants, Karnataka migrants, Karnataka High court on Migrants, Karnataka CM BS Yeddiyurappa, India lcokdown, Karnataka coronavirus cases, Indian express “آن است که روشن نیست که آیا راه آهن در حال رفتن به اتهام تنها 15 درصد از کرایه برای سفر Shramik ویژه قطار” HC بخش نیمکت مشاهده شده است.

با سوالات مطرح شده توسط کارناتاکا دادگاه عالی در قانونی بودن امتناع از BJP دولت در دولت به تحمل هزینه از مهاجران سفر با قطار – هنگامی که خانه خود را متحده موفق به واریز وجه به پوشش کرایه – در کارناتاکا دولت روز شنبه اعلام کرد این امر صندوق بلیط در تمام Shramik قطار ویژه تا 31 مه.

“دولت در نظر گرفته و تقاضای کارگران مهاجر که قادر به تحمل هزینه سفر به بازگشت به خانه خود را در شهر. در کارناتاکا دولت خواهد شد و هزینه سفر از کارگران مهاجر و رشته افراد به کشورهای مربوطه توسط Shramik قطار تا 31 ماه مه سال 2020” وزیر B S Yediyurappa گفت.

بخوانید | Covid پریشانی: دادگاه بالا سوال بپرسید در حالی که SC محدود

“از نظر دولت کارگران مهاجر که از دور پرت بخش هایی از کشور ما به عنوان مردم خود ما و من اعتقاد راسخ دارد که آنها نیز باید توسط دولت پشتیبانی می شود,” او اضافه شده است.

تصمیم دولت یک روز پس از HC است که با شنیدن یک پیل در مورد وضعیت کارگران مهاجر را احضار رئیس دولت وزیر کار و وزیر به توضیح دهد که چرا کارناتاکا شد انحراف از سیاست گذاشته برای سفر شدند.

در اوایل شنوایی در 18 مه دولت حفظ کرده بود در بیانیه نوشته شده است که کارگران مهاجر را مجبور به پرداخت هزینه سفر اگر خود خانه متحده به توافق نرسیده خرس قطار خود را کرایه. دولت همچنین استدلال کرد که HC نمی تواند دخالت در این موضوع از آنجا که دیوان عالی کشور در 15 مه تا به حال نه دخالت در این موضوع از مهاجران در راه رفتن به خانه در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی.

در یک جلسه در روز پنج شنبه – در دادخواست در مورد مخمصه از رشته کارگران مهاجر که مجبور به سفرهای طولانی با پای پیاده به خانه های خود در شمال هند در حساب ناتوانی در پرداخت – the divison نیمکت از HC به ریاست رئیس دادگستری Abhay Sreenivas اکا نیز مورد تردید ایستاده از راه آهن در مورد این مسئله.

“آن است که روشن نیست که آیا راه آهن در حال رفتن به اتهام تنها 15 درصد از کرایه برای سفر Shramik ویژه قطار” HC بخش نیمکت مشاهده شده است.

طبق سیاست برای سفر در Shramik قطار ویژه اعلام شده توسط مرکز در یادداشت مورخ 16 مه و قرار داده شده در HC, قطار کرایه برای مهاجران خواهد بود توسط دولت پرداخت می شود دولت – با ایالات متحده که در آن کارگران به رشته پرداخت هزینه قطار کرایه و جمع آوری بازپرداخت اگر خانه متحده نمی واریز بودجه سفر.

“وجود دارد را به وضوح در مورد میزان کرایه شارژ توسط راه آهن برای Shramik ویژه قطار” نیمکت مشاهده شده در سفارشات خود را در روز پنج شنبه.

“وضعیت که امروز بوجود آمده است با توجه به این دلیل بود که هیچ وقت در دسترس برای کارگران مهاجر به بازگشت به کشورهای مربوطه پس از اعلام lockdown. در زمان تحریم در سفر از یک کشور به کشور دیگر رقیق شده و بسیاری از کارگران مهاجر باید شغل خود را از دست و/یا منبع امرار معاش و در نتیجه آنها قادر به پرداخت قطار اتهامات” HC مشاهده شده است.

“مفهوم دولت رفاه بوده و همواره بخشی از قانون اساسی ما فلسفه است. امروز به دلیل بی میلی دولت به خرس قطار کرایه از کارگران مهاجر که در یک موقعیت برای پرداخت غیر از آنچه که آن را نقض حقوق اساسی کارگران مهاجر مجبور خواهند شد تا همچنان به ماندن در دولت” نیمکت دادگستری اکا و عدالت B V Nagarathna گفت: در سفارش خود را.

Under pressure from HC, Karnataka govt says will fund migrants' train travel در حال انتظار برای هیئت مدیره یک, Uttar Pradesh محدود قطار از Chikkabanavara ایستگاه راه آهن در بنگلور در روز جمعه. (PTI عکس)

“این کارگران مهاجر که ماندن در دولت با ترک خانواده خود در ایالات متحده از منشاء خود را در یک موقعیت مخاطره آمیز است زیرا آنها قادر به ارسال پول برای نگهداری از خانواده خود را. این همه انسان مسائل که نیاز به خطاب توسط دولت و همچنین دولت مرکزی با توجه به مفهوم دولت رفاه,” HC نیمکت مشاهده شده است.

“به عنوان وجود دارد بدون وضوح در این سوال که آیا دولت گرفته یک تصمیم آگاهانه ما محدود به هدایت رئیس, وزیر امور خارجه دولت نیز به عنوان دبیر کار گروه به باقی می ماند در حال حاضر به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه روز سه شنبه 26 اردیبهشت سال 2020 در 11.00 هستم” HC دستور داد در روز پنج شنبه.

بخوانید | نمی تواند کمک کند اما گریه در مهاجر گرفتاری می گوید: مدرس HC در پی گزارش

قبلا در 18 مه HC بخش نیمکت خواسته بود کارناتاکا دولت به توضیح است که اعتبار قانونی از تصمیم خود برای اجازه سفر رایگان از مهاجران تنها در صورتی که خانه متحده کارگران به واریز وجوه به پوشش بلیط کرایه از رشته کارگران است.

در مارس 18 شنیدن آن تا به حال ظهور از طریق یک مارس 16 یادداشت قرار داده شده در دادگاه توسط دولت مرکزی است که برخی از ایالت ها مانند مادها پرادش هیماچال پرادش Odisha آسام بنگال غربی مانیپور, Uttarakhand ناگالند و تریپورا تا به حال واریز پول پیش با کارناتاکا برای تنظیم خدمات قطار برای حرکت کارگران مهاجر.

با اکثریت کارگران مهاجر در کارناتاکا نقطه از ایالت اوتار پرادش, Bihar و Jharkhand آن پدید آمده است که این کارگران پرداخت از جیب خود برای بازگشت به خانه با وجود این مرکز اعلام سیاست که در آن دولت و راه آهن تحمل هزینه سفر در Shramik قطار ویژه.

نظر | چرا اخیر کارناتاکا بالا دستور دادگاه است خواندن اجباری در Covid بار

“دولت باید دولت قبل از دادگاه که آیا می خواهد آن را به انحراف از غرفه های گرفته شده توسط دولت هند در این موضوع از تحمل کرایه از راه آهن و اینکه آیا واقعا می خواهد به موضع که یک کارگر مهاجر که هیچ درآمد است و نه در یک موقعیت برای پرداخت کرایه راه آهن نمی خواهد اجازه سفر Shramik قطار ویژه به دولت خانه” HC نیمکت گفت: در سفارشات پس از یک جلسه در روز دوشنبه.

“با توجه به قانون اساسی از حقوق کارگران مهاجر هیچ کس نباید محروم شود فرصتی برای بازگشت به خود و دولت خود را تنها به این دلیل که او هیچ ظرفیت به پرداخت برای حمل و نقل. دلیل آن این است که ناتوانی در پرداخت است که با توجه به از دست دادن امرار معاش” HC گفت.

تا مارس 21 در مجموع 116 Shramik قطار ویژه حمل 1.62 لاخ کارگران مهاجر از سمت های مختلف ایستگاه های راه آهن در کارناتاکا به مقصد در بالا Bihar, Jharkhand, Madhya Pradesh, Odisha, Rajasthan, آسام, West Bengal, هیماچال پرادش, Uttarakhand مانیپور ناگالند کشمیر Chattisgarh و تریپورا.

بیش از 70 درصد از قطار سفر کرده اند به مقصد در بیهار و Jharkhand که در آن مسافران متهم شده اند در حدود 1,000 تومان هر. این 1.62 لاخ کارگران شده اند که قادر به پیدا کردن صندلی در Shramik قطار ویژه در میان بیش از پنج لاخ که اعمال به سود قطار خدمات از طریق ابزارهای مختلف در کارناتاکا.

این Shramik قطار ویژه برای کارگران مهاجر هستند که توسط راه آهن پس از اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از هر دو ارسال و دریافت متحده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>