Raut دیدار فرماندار می گوید سانتی متر Koshyari مانند ‘پدر و پسر’

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 24 مه سال 2020 4:03:33 am

Shiv Sena leader, Shiv Sena Mp, sanjay raut, maharashtra governor bhagat singh Koshyari, maharashtra cm, Chief Minister Uddhav Thackeray, indian express news شیو سنا رهبر و MP سانجی Raut. (فایل)

شیو سنا رهبر و MP سانجی Raut ملاقات فرماندار در راج Bhavan شنبه و گفت: رابطه بین Bhagat Singh Koshyari و وزیر Uddhav Thackeray هستند “صمیمی” مانند “پدر و پسر اواز یا موسیقی دو”.

در حالی که هر دو طرف را به نام جلسه “دیدار حسن نیت ارائه میدهد”, Raut تماس در Koshyari می آید یک روز پس از فرماندار مطرح اعتراض به توصیه های بالاتر و ویژگی های وزیر آموزش و پرورش Uday Samant به UGC به لغو نهایی سال امتحانات در دوره های تحصیلات تکمیلی. قبلا Thackeray نیز صرفنظر یک نشست سطح بالا به نام با فرماندار به بررسی Covid-19 وضعیت در دولت است.

“روابط بین فرماندار و وزیر شوند صمیمی و آنها را به عشق و احترام به یکدیگر. رابطه خود را مانند یک پدر و پسر دو و آن باقی خواهد ماند و مانند آن. تفاوت وجود دارد بین این دو” Raut گفت mediapersons.

Raut همچنین عنوان Samant نامه حاکی از وزیر گرفته است تصمیم گیری در این زمینه نشده است. “Samant به ابراز نظر و تصمیم گرفته شده. فرماندار به عنوان ریاست این دانشگاه ابراز نظر او,” او گفت:.

روز جمعه Koshyari نوشت: به Thackeray درخواست او را به حل و فصل موضوع انجام نهایی امتحانات در سال بزرگتر بهره از دانش آموزان است. تشریح Samant نامه به عنوان تخلف از UGC دستورالعمل فرماندار اظهار داشت: او مطلع توسط Samant قبل از توصیه به انصراف از آزمون به UGC.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>