دورتموند شاهد ولفسبورگ

بوروسیا دورتموند به ثمر رساند یک گل در هر نیمه از طریق رافائل Guerreiro و Achraf حکیمی به ضرب و شتم میزبان ولفسبورگ 2-0 در روز شنبه برای ششمین راست بوندسلیگا برنده شوید.

در یکی دیگر از بازی کای Havertz به ثمر رساند بریس برای بازی دوم در ردیف به عنوان بایر لورکوزن ضرب و شتم بوروسیا مونشنگلادباخ 3-1.

نتایج: بوروسیا مونشنگلادباخ 1 (Thuram 52) از دست داد به بایر لورکوزن 3 (avertz 7, 58-pen; بندر 81); ولفسبورگ 0 دست به بوروسیا دورتموند 2 (Guerreiro 32, حکیمی 78); فرایبورگ 0 دست به Werder Bremen 1 (Bittencourt 19); پادربورن 1 (Srbeny 9) درو با Hoffenheim 1 (جنگل 4). جمعه: هرتا برلین 4 (Ibisevic 51, Lukebakio 52, کونها 61, Boyata 77) bt اتحادیه برلین 0.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>