BWF را نونما تقویم یک ضربه

چندین هند بازیکنان ابراز نارضایتی خود را بیش از این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) اصلاحی تقویم برای بقیه سال است که متناسب با در 22 مسابقات در پنج ماه است.

P. Kashyap, B. سای Praneeth و المپیک مدال برنز ساینا Nehwal در میان دیگران به توییتر گرفت و نگرانی در مورد arduousness از برنامه.

آنها به ارمغان آورد تا مسائل مربوط به شروع کامل آموزش مسافرت های بین المللی محدودیت مقررات قرنطینه و امکان آسیب.

اما المپیک به مدال نقره P. V. Sindhu است بشود.

“من می دانم که می توان آن را گیج کننده اما شما باید به اندازه کافی هوشمند به انتخاب مسابقات شما می خواهید به بازی.

“همچنین BWF در حال حاضر تصمیم در تقویم و در پایان روز شما می توانید آن را تغییر دهید. پس بر این اساس طرح گفت:” هندو در روز شنبه.

مانند یک سرباز

“درست مثل یک سرباز آماده است تا زمانی که بر نام یک ورزشکار باید به همین ترتیب. در مورد من, من به اندازه کافی. تنها چیزی که ما نیاز به برخی از عمل, اما من با اعتماد به نفس” Sindhu اضافه شده است.

او همچنین سریع به اشاره است که اگر BWF لغو چند تورنمنت سپس بازیکنان ممکن است خوشحال به عنوان به خوبی.

رئیس سرمربی تیم ملی فوتبال S. Gopi Chand گفت: بازیکنان هیچ گزینه ای دیگر است. “من sympathise با آنها. آن را خوب به 22 مسابقات اما نگرانی من این است که سلامت و ایمنی خود را.

“من هنوز هم عاشق دیدن یک فاصله بیشتر-از تقویم. اما بازیکنان نیاز به شرکت در تمام مسابقات. “این در مورد ساخت حق انتخاب است. ما همچنین به شدت با دولت دستورالعمل.”

Gopi گفت: BWF باید همچنین ارائه وضوح در المپیک صلاحیت تشریح آن “اولویت اول”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>