ارتش رستگاری به طور دائم نزدیک کلوکت فروشگاه

نجات ارتش, Northern Division, اعلام کرده است, آن را به طور دائم بسته شدن آن در فروشگاه صرفه جویی در کلوکت با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

این کلوکت فروشگاه یکی از چهار خانواده فروشگاه محل بلافاصله بسته شدن در مینه سوتا از جمله فریبلت Fairmont و موریس نجات ارتش گفت: در انتشار اخبار جمعه.

چهار بسته خواهد شد و در نتیجه در مجموع 19 پاره وقت و تمام وقت موقعیت های از رده خارج.

“این نوع از تصمیم گیری است که دشوار است به دلیل آن است بر کارکنان و جوامع ما در خدمت” سرهنگ سرهنگ Lonneal ریچاردسون فرمانده سپاه رستگاری, Northern Division گفت: در انتشار. “از آنجا که از درآمد از دست رفته از بسته بودن و به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست پیش, این فروشگاه خواهد نه توان مالی مناسب در COVID-19 عصر است.”

نجات ارتش اجتماعی برنامه خدمات در کلوکت از جمله مواد غذایی توزیع کمک های اضطراری و دیگر خدمات را نمی خواهد تحت تاثیر بسته شدن فروشگاه.

خرده فروشی عملیات تمام خانواده فروشگاه در مینه سوتا بودند به حالت تعلیق در در اواخر ماه مارس برای محافظت از کارکنان و داوطلبان و مشتریان از گسترش COVID-19 ویروس. این دلوت فروشگاه بازگشایی مدتی در ماه ژوئن یک کارمند گفت: اخبار تریبون.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>