در حال حاضر در حال پخش: فهرست کریکت هند قرقره در یوتیوب

رفتن به پایین سوراخ خرگوش سرگرم کننده کریکت ویدئوها در یوتیوب, سیاه و سفید, قرقره کریکت هند — که قدمت آن به 1940s — ایستادگی کردن.

به عنوان شما را وارد کنید “کپسول زمان” در باز کردن اسلاید, همیشه سبز, سینما, بازدید سال گذشته اضافه کردن به نوستالژی. Jairaj Galagali در مطالعه خود در کالیفرنیا معرفی هر فیلم در یک باریتون قبل از بازی در این فیلم بخش حلقه از مسابقه/سری. Galagali بدون ارتباط با فیلم را بدست آورد.

بمبی-بمبئی فارغ التحصیل از کارناتاکا مشغول به کار در ISRO قبل از تغییر در سال 1996 به ایالات متحده جایی که او در حال حاضر یک مدیر با اوراکل.

در اوقات فراغت خود او است دقیق و پر زحمت برگرفته و منتشر شده, قدیمی, قرقره هندی تست کریکت در کانال یوتیوب ‘Jai Galagali’. آن است که satiating طرفداران کریکت بیشتر بنابراین در شرایطی زندگی می کنند, ورزش در طول مستند.

به ضرب و شتم یک بحران

Galagali سرگرمی آغاز شد و حدود چهار سال پیش در میان یک خانواده بحران است. به عنوان یک مکانیسم مقابله او تبدیل به P. G. Wodehouse و کریکت فیلم ها.

“جهان ما خورد شد. من تا به حال به نگه داشتن خودم عاقل,” او می گوید هندو بیش از تلفن از کالیفرنیا. “اما من به سختی هر کریکت ویدئوها از ’60s و قبل از آن من در حال تماشا به عنوان یک بچه بنابراین من تصمیم به انجام کاری است.”

آغاز شده است که جالب و خسته کننده سفر با چندین تماس های بین المللی برای بازیابی گرانبها فیلم بخش قرقره از دولت با اجازه و پرداخت. خوشبختانه آنها دیجیتالی در فرمت دی وی دی اما در غیاب هر گونه نمایه سازی و یا علامت گذاری شناسایی قرقره غول پیکر از وظیفه. “در آن بود مانند دیدن باستان شناسی نقطه که در آن هیچ چیز را نشان می دهد تا به منظور می گوید:” Galagali.

گنج

پس تاخیر اداری این ویدئوها حمل شد به امریکا لحظه ای آورده است که “اشک شادی” به Galagali.

گنج افسانه ای را پوشش می دهد لحظات هند کریکت مانند اولین از او قهرمان دوران کودکی B. S. چاندراسکار, تونی Greig cradling G. Viswanath پس از یک قرن, غرب هند’ تور در سال 1948-49 پاکستان سفر در سال 1952 1977-78 تور استرالیا (منابع از استرالیا) و خیلی بیشتر.

برای پس زمینه Galagali متکی است کتاب مانند یک تاریخچه کریکت هند توسط Mihir بوز و این بار از هند archives دانشگاه استنفورد.

او در تعطیلات آخر هفته اختصاص داده شده به دقت تهیه هر تصویری با زمینه های مناسب نمره معرفی و زمینه است که او می گوید حیاتی است.

“من به یک زمینه اجتماعی برای نسل جوان به تماشای آنها. من تحقیقات محبوب موسیقی منتشر شده در طول آن دوران و استفاده از نسخه های ابزاری به صدا حواس,” او می گوید.

کار در هند 1980 جشن آزمون برابر انگلستان به او بیشترین رضایت. Galagali spruced تا سکوت فیلم خام با تفسیر خود و جلوه های صوتی از جمعیت کف و خفاش ضربه دقیق توپ در لحظه.

Galagali است که ضعف های خود را در حال رشد پیروان که در طول نسل ها. یک پسر به او نوشت و پس از نشان دادن 1964-65 استرالیا سری به او بد پدر بزرگ. “او با زوال عقل, اما کلیپ آورده سیل خاطرات,” او نوشت.

تعجب پیام

یک روز پس از آپلود مدرس آزمون از سال 1973 Galagali دریافت یک پیام از پتودی خانواده است. “من نمی توانم به اندازه کافی تشکر کنم. شما به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات پدرم” نوشت: در اواخر ببر پتودی دختر Soha.

Galagali فوری هدف این است که به اولویت بندی مسن دهه اول. “نسل که تماشا امثال Nari, پیمانکار, Subhash Harding, لالا Amarnath در حال محو شدن سریع,” او توضیح می دهد. “این هدیه من به آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>