جلسه توجیهی روزانه: چرا مرکز تغییر ذهن خود را در پروازهای; القاعده عمل زمین در امریتسار

نوشته شده توسط لیو چن Chuen , للا پراساد | دهلی نو | به روز شده: 22 مه سال 2020 9:19:11 am

cyclone amphan, coronavirus, india lockdown, coronavirus india, india china tension ladakh, india lockdown migrant workers نگاهی به اخبار امروز 22 مه سال 2020 است.

خواننده عزیز

در مارس 17 مرکز در آن تجدید نظر شده راهنمای مستند 4.0 گفت: داخلی مسافرت هوایی باقی خواهد ماند ممنوع تا مارس 31. اما فقط در سه روز آن را به حال یک تغییر از ذهن است. دلیل: یک تهدید قریب الوقوع از بیش از یک شرکت هواپیمایی تاشو تاهر دو در حساب از تمدید مستند و کمی به هیچ امداد در بسته اقتصادی.

پاداش خواندن: حمل و نقل هوایی وزارت معرفی کرده است کرایه کلاه — قابل توجه آنها را شامل نمی شود هزینه های اضافی و مالیات

ویژه پرواز های از ایالات متحده آمریکا فرود آمد که در امریتسار در مارس 19 حمل 167 اخراجی. در میان آنها بود به اعدام محکوم شده القاعده عمل از حیدرآباد. به عنوان او در خدمت اجباری 14 روز در قرنطینه سازمان های اطلاعاتی mull بیش از گزینه های خود را.

داده های چینی تجاوزات به سمت هند از خط کنترل واقعی (LAC) نشان می دهد وجود دارد افزایش یافته است و در بخش غربی که می افتد در Ladakh. مقامات ادعا می کنند که آنها رخ می دهد چرا که هر دو ارتش سعی کنید برای گشت زنی در این منطقه تا به مربوطه برداشت از لاک اما بپذیریم که چینی ها در حال آمدن به سمت هند بیشتر است.

نارندرا نخست وزیر خواهد شد سفر به اوریسا و بنگال غربی به برگزاری یک نظر سنجی های هوایی از ویرانی های ناشی از طوفان Amphan که ادعا 72 زندگی می کند. آهنگ ما پوشش زنده اینجا

خطر گرسنگی و اخراج و بیکاری ایجاد شده توسط COVID ترس و پس از آن مستند مجبور صدها هزار نفر به بازگشت از شهر مادری خود را محل. اما Uttarakhand را ‘روح روستاها علامتی از آنچه مجبور کردن آنها را در وهله اول. یکی از بیش از دو لاخ ساکنان این دولت که ثبت نام کرده اند به بازگشت تصمیم گرفتند برای آن 1,700-odd “nirjan” روستاهای مناطق با هیچ جاده اتصال یا فرصت هایی که در حال حاضر خانه فقط یکی-دو خانواده.

امروز اصول ارزیابی, ارشد, مدافع عدالت Fali نریمان موجب اقتدار این “رویکرد انسان دوستانه” از یک بخش نیمکت از کارناتاکا دادگاه عالی که به تازگی مورد سوال دولت تصمیم دولت به صندوق های سفر از کارگران مهاجر اگر خود خانه متحده نمی واریز وجه برای بلیت قطار. “مانند ابو بن Adhem (در شعر توسط جیمز هانت) ‘ممکن است قبیله خود را افزایش می دهد’,” او می نویسد.

در نظرسنجی محدود بیهار بالا دسیبل دسی فعالیت های سیاسی در انتظار هستند با توجه به همه گیر و بی سابقه ای معکوس مهاجرت. اما BJP رهبران با اشاره به اینکه اقدامات دولت و حزب را “در نهایت ایجاد حسن نیت برای حزب“.

در یکشنبه, هند تصمیم به نگه داشتن مدارس بسته برای دو هفته دیگر. در اروپا میلیون ها نفر از کودکان را آغاز کرده اند که بازگشت به کلاس های درس. خواهد بازگشایی کودکان آسیب پذیر? وجود دارد هر گونه یافته ها نشان می دهد که مدرسه بازگشایی منجر به افزایش موارد در اروپا ؟ ما سعی می کنیم برای پاسخ به این سوالات.

سازمان جهانی بهداشت ریخت آب بر ادعا می کند در اثر هیدروکسی کلروکین در درمان Covid-19. هشدار خود را می آید دو روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در دارو و در زمانی که هند در حال رفتن را از طریق بحثهای درون دولت در مورد اینکه آیا برای تجدید نظر در استفاده از آن.

با کریکت معلق در سراسر جهان یک گوشه کوچک از کارائیب آغاز لیگ خود رابا تمام پروتکل های بهداشت به ریسک از هر Covid-19 وقفه. اما قبل از آنها شروع به قرار دادن استعداد خود را بر روی صفحه نمایش ما نگاهی به چند عادات قدیمی بازیکنان را مجبور به از یاد بردن آنها قبل از شروع internalising جدید.

🔊 امروز در سه چیز پادکستما نگاه به مسائل است که بریدن در دهلی دست زدن به Covid-19 بیماری همه گیر.

📮 شما می توانید در حال حاضر مشترک شدن در تمام هند اکسپرس خبرنامه اینجا: https://indianexpress.com/newsletters/

تا فردا

للا پراساد G و لیو چن Chuen

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>