پس از 80 روز از ضد عملیات دزدی دریایی در خلیج عدن فهم Sunayna در کوچی

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 22 مه سال 2020 4:19:28 pm

ins sunayna, indian navy, anti-piracy deployment, kochi port, southern navy command, Gulf of Aden, indian express فهم Sunayna وارد کوچی. (منبع: هند نیروی دریایی)

یک گشت دریایی کشتی نیروی دریایی هند INS Sunayna وارد کوچی در روز پنج شنبه و پس از اتمام آن anti-piracy استقرار در خلیج عدن نیروی دریایی هند گفت: در یک نسخه.

کشتی در اصل بر اساس کوچی تحت, جنوب, فرماندهی نیروی دریایی (SNC) پایدار 80 روز بر اساس ماموریت استقرار بدون وارد کردن هر پورت در حالی که سوخت و resupplied توسط تانکر از نیروی دریایی و نیروی دریایی ایالات متحده.

در روز پنج شنبه آن را دریافت کرده بود توسط افسران ارشد SNC که استقبال خدمه و تبریک کشتی در آن موفق استقرار “صحبت می کند که بسیار بالا با خدمه مهارت و روحیه کشتی” نیروی دریایی آزادی گفت.

فهم Sunayna دوم Saryu کلاس گشت کشتی نیروی دریایی هند طراحی و ساخته شده بومی توسط گوا کشتی سازی محدود به انجام ناوگان پشتیبانی عملیات ساحلی و دریایی گشت اقیانوس نظارت و مانیتورینگ خطوط دریایی از ارتباطات و دارایی های دریایی و اسکورت وظایف.

قبلا در ماه ژوئن 2018 او مستقر شد به عنوان بخشی از “عملیات Nistar” یک HADR ماموریت برای تخلیه اتباع هند از طوفان-آمار Socotra سلیمان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>