مجازی در جلسات عمومی برای دلوت اول خیابان تبدیل به 2-راه ترافیک

شهر دولوت برگزار خواهد شد و دو آنلاین جلسات عمومی در مورد پیشنهاد تبدیل اولین خیابان دو طرفه از Mesaba خیابان به خیابان 24 شرقی.

در مارس 27 و 28 در 4:30 بعد از ظهر مکان می توانید ورود به duluthmn.webex.com/duluthmn/onstage/KrisLiljeblad با رمز “6224.”

مه 27 جلسه رویداد شماره 471 170 542 و تمرکز در این بخش از 24 تا سوم راههای شرق.

مه 28 جلسه رویداد شماره 479 984 429 و آدرس خیابان سوم شرقی به Mesaba خیابان بخش.

این شهرستان گفت: تبدیل خیابان اول که سوئیچ از یک طرفه به دو طرفه در چهار مکان را با ناوبری آسان تر و امن تر است.

“این است گیج کننده و خطرناک برای رانندگان می سازد و شرق و غرب سفر سخت تر در هر دو شهر و پزشکی منطقه به ویژه هنگامی که ساخت و ساز و یا اورژانس تعطیلی مختل کردن جریان ترافیک در موازات خیابان” این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

این شهر همچنین گفت: Duluth, اداره پلیس معرفی شش کامیون-تنها بارگذاری مناطق بین خیابان پنجم غربی و خیابان سوم شرقی به مرکز شهر کسب و کار.

“دیگر موجود در پارکینگ خیابان تنظیمات باقی خواهد ماند عمدتا بدون تغییر” این شهرستان گفت.

موجود ترافیک سیگنال های همراه اول خیابان می توان با نشانه های توقف در اول و دوم راه های شرق و در چهارم و پنجم راههای غرب است. این شهرستان گفت: این تغییرات را کاهش زمان تاخیر برای رانندگان و عابران پیاده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>