IRCTC, قطار, رزرو بلیط: راه آهن به راه اندازی مجدد 200 مسافر قطار از ژوئن 1, رزرو آغاز شده است

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 21 مه سال 2020 10:52:08 am

Indian Railways, IRCTC, IRCTC train bookings, IRCTC trains list راه آهن هند را راه اندازی مجدد 200 مسافر قطار در تلاش برای به تدریج از سر عادی در خدمات.

IRCTC ویژه رزرو بلیط قطار, مسیر: به منظور به تدریج از سر عادی از خدمات در پی بیماری همه گیر کوروناویروس راه آهن هند را به کار گیرند 200 ویژه مسافر قطار در روز از ژوئن 1 به بعد و آنلاین رزرو بلیط به زودی آغاز خواهد شد اعلام کرد اتحادیه راه آهن وزیر Piyush Goyal شنبه.

“E-ticketing برای این قطار آغاز خواهد شد از تاریخ 21 مه در 10 هستم” Goyal توییتی.

وزارت راه آهن گفت که هیچ بلیط رزرو در سراسر رزرو شمارنده در هر ایستگاه راه آهن اضافه کرد که دیگر به طور منظم خدمات مسافر از جمله تمام پست/اکسپرس مسافر و حومه خدمات باید باقی می ماند تا لغو مشاوره بیشتر.

200 ویژه مسافر قطار اعلام Goyal اجرا خواهد شد علاوه بر Shramik ویژه قطار در حال اجرا از تاریخ 1 مه به رشته کشتی کارگران مهاجر به زادگاه و ویژه AC قطار (30 قطار) در حال اجرا پس از مارس 12.

https://platform.twitter.com/widgets.js

برخی از دستورالعمل های گذاشته شده توسط راه آهن در حال در اینجا به شرح زیر است:

# مسافران تنها با تایید بلیط مجاز برای ورود به ایستگاه راه آهن.

# کرایه باید به صورت عادی و عمومی (GS) مربیان بودن محفوظ دوم صندلی(2S) کرایه باید شارژ و صندلی ارائه خواهد شد به تمام مسافران.

# ARP (پیشبرد رزرو دوره) باید حداکثر 30 روز.

# غربالگری باید انجام شود قبل از سوار شدن و تنها بدون علامت مسافران مجاز به وارد /هیئت مدیره قطار.

# امتیازات برای چهار دسته از Divyangjan امتیاز و 11 دسته از بیمار امتیازات مجاز در این قطار ویژه.

# در بدو ورود در مقصد سفر مسافران را مجبور به پایبندی به چنین درمانی به عنوان پروتکل های تجویز شده توسط کشور مقصد/UT

# هیچ ملافه و پتو و پرده باید ارائه شده در داخل قطار

در اینجا لیست کامل از 100 قطار

در ضمن به طور قابل توجهی و راه آهن و همچنین دستور داد جمعه که دکه مواد غذایی و محیط های اغذیه فروشی در ایستگاه های در حال افتتاح در آوردن از حالت عادی در ایستگاه های راه آهن.

منابع گفت: این تصمیم گرفته شده با دو هدف از باز کردن این گزینه برای تمایل مهاجران به بازگشت به ایالات متحده کار خود را از خانه متحده در بهره از سرگیری فعالیت های اقتصادی همراه با دادن این رشته و دیگران مایل به سفر به این گزینه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>