E. A. S. Prasanna | عرفانی عنکبوتی که تار میتند تبدیل 80

تابستان بسیاری از پشت یک شهروند ارشد ambled در سراسر و بازوی خود را در یک برگ زمین در بنگلور. او در مورد مربی در محلی آکادمی و بحث نوسان نسبت به چرخش بولینگ را فریبندگی و اغوا کننده. این یک مهارت است که در آن او یکی از پزشکان برجسته. E. A. S. Prasanna مثل همیشه در حال چشمک زدن در چشم پوزخند بازیگوش و برای یک شوخی او دگرگون.

در آن روز گرم نوع است که باعث می شود Bengalureans آرزوی هر یک بستنی در گوشه خانه و یا چیزی از کف و قوی در Koshy را Prasanna خاموش-چرخش بود spot-on. آن را تا به حال پرواز شیب و دقت و harked به 1960s و 70s, زمانی که او همراه با Bishan سینگ بعدی, B. S. چاندراسکار و S. Venkataraghavan تشکیل چرخش عالی کوارتت. اما با وجود نوستالژی را گرم در آغوش زمان پرواز و یاد Prasanna خواهد clock یک نقطه عطف شخصی در روز جمعه به عنوان او تبدیل 80.

زمانی که افسانه ملاقات کرد

در آن زمان در حالی که بحث در آکادمی کمپ تابستانی او به طور خلاصه صحبت در مورد کلاهبرداری های قدیمی مانند توانایی برای حفظ توپ در حال چرخش به عنوان اگر آن را متصل به یک موضوع. “من می تواند کوتاه شدن پرواز خود را ماهرانه و فریب این رودخانه به یک احمق درایو,” او گفت: با خندیدن. افسانه ای ضربه فرستاده شده اند به عذاب خود را از طریق این روش و سرکش ایان Chappell پس از معرفی Prasanna به Shane Warne و گفت: استرالیا جادوگر: “پسر شما در حال صحبت کردن به یکی از بزرگترین ریسندگی تا کنون.”

اواخر راجان بالا در کتاب خود تمام پسران زیبانوشت: “Prasanna یاد می شود به عنوان مهم ترین از همه آنها را. تپل و حیله گری آن را همیشه بهتر بودن در کنار او.” با 189 تست درها که بیشتر آن کمک هند به پیروزی تاریخی و عظیم عملکرد 957 موهای رنگ شده در کلاس اول, کریکت, Prasanna باقی مانده است یکی از چهره های کلیدی به عنوان اولین M. A. K. پتودی و سپس Ajit Wadekar جعلی یک واحد است که می تواند در جهان بهترین است.

ماندن مربوطه

حتی اگر 1978 پاکستان تور به پایان رسید تصدی خود در بالاترین سطح در حالی که به طور همزمان نوید ورود هند talismanic همه طفیلی Kapil توسعه Prasanna ماند مربوطه. کمک در شبکه و تندرست ایده های او نقشی کلیدی در پشت درهای بسته به هند مدیر تیم که تیم ملی تحت Sunil Gavaskar برنده 1985 بنسون و هجز مسابقات جهانی کریکت در استرالیا.

در یکی دیگر از چت مربوط به خاص که پیروزی یک داستان بیشتر تاب با راوی بنارس که تاج قهرمان قهرمانان’, Prasanna به یاد می آورد: “من در بازی نقش های متعدد — مدیر و سرپرست در شبکه های ورودی با آفتابی. من چند وظیفه و کسانی که آن روز هنگامی که ما از یک مربی است.”

پر زرق و برق tweaker توپ که بارها تکرار شده و خودداری در چرخش بولینگ است که طول الزامی است در حالی که خط اختیاری است’, زیادی برای افتخار در مورد از جمله منجر کارناتاکا به دو Ranji جایزه عنوان. و به عنوان ساعت دور کنه آن مناسب است برای گفتن “تولدت مبارک Pras’.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>