چلسی لیورپول, Caballero قلم یک سال قرارداد پسوند

چلسی به جلو آرسنال و دروازه بان ویلی کابایرو را امضا کرده اند قرارداد یک ساله پسوند تا پایان 2020-21 فصل لیگ برتر باشگاه گفته اند.

لیورپول پیوست چلسی از لندن رقبای آرسنال در ژانویه 2018 و 33 ساله به ثمر رساند تا سه گل در 13 بازی در تمام مسابقات این فصل شامل برجسته تر در شروع سال هنگامی که تامی ابراهیم مجروح شد.

“پس من در چلسی, Olivier شده است درخشان به عنوان یک حرفه ای و به عنوان یک انسان به طور کلی” مدیر فرانک لمپارد گفت: در بیانیه باشگاه.

“او ویژگی های زیادی برای کمک به تیم ملی هر دو در و خارج از زمین نه تنها با استعداد اما با مثال او مجموعه هر روز و تجربه او به ارمغان می آورد به ما جوان تیم ملی. من بسیار خوشحال هستم که ادامه خواهد داد تا فصل آینده,” او گفت:.

کابایرو که پیوست از منچستر سیتی در سال 2017, بازی های برگزار شده است و نه بازی در این فصل است.

“من اعتماد به ویلی او قطار درخشان است و یک حرفه ای بزرگ است. او پا به این تیم در اوایل سال جاری نشان داد و خود را با کیفیت و تجربه ارزشمند در اتاق پانسمان” لمپارد اضافه شده است.

فوتبال به زبان انگلیسی متوقف شد در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر اما باشگاه هم اکنون می توانید آموزش در گروه های کوچک به عنوان بخشی از لیگ برتر “پروژه راه اندازی مجدد” که پیش بینی بازگشت به بازی در ماه ژوئن.

رسانه های بریتانیا روز چهارشنبه گزارش که چلسی هافبک N’Golo Kante آموزش های از دست رفته با توجه به نگرانی های بهداشتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de