لیگ برتر را تایید شش مثبت COVID-19 موارد پس از آزمایش

لیگ برتر گفت: شش نفر از سه باشگاه های مختلف در حال تست مثبت برای COVID-19 از یک نمونه از 748 افراد است.

رمان coronavirus آزمون های گرفته شده در روز یکشنبه و دوشنبه پیش از بازگشت به گروه کوچک آموزشی.

“بازیکن و یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز” لیگ در بیانیه ای گفت.

“لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت صداقت و شفافیت است ، “هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط سازمان لیگ و نتایج خواهد شد در این راه پس از هر دور از تست.”

واتفورد بعد از آن اعلام کرد که سه نفر از جمله یک بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و هر سه را از خود جدا برای هفت روز در خط با لیگ برتر دستورالعمل.

برنلی گفت که دستیار مربی ایان Woan بود در میان کسانی که به یک نتیجه مثبت پس از آزمایش در روز یکشنبه.

“در خط با سخت لیگ برتر الزامات و پس از یک تست مثبت ایان را در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز, با توجه به اینکه آزمایش دوباره هفته شروع چهار شنبه, مارس 25” گفت: برنلی ،

“ایان است بدون علامت است و در حال حاضر امن و خوب در خانه. او باقی خواهد ماند و در ارتباط نزدیک با پرسنل باشگاه در مورد نامزدی مجدد در آموزش و هنگامی که او روشن است از ویروس” به آن اضافه شده است.

روز دوشنبه در لیگ برتر رای دادند به اجازه باشگاه برای شروع گروه کوچک, غیر-تماس با آموزش با برخی از باشگاه ها از بازگشت در روز سه شنبه.

لیگ تصمیم خواهد گرفت که در اوایل هفته آینده که اجازه می دهد تا تماس های آموزشی به عنوان آن به نظر می رسد برای یک ماه ژوئن راه اندازی مجدد برای فصل که متوقف شد در مارس 13.

روز شنبه در آلمان بالا پرواز شد اولین بار عمده اروپا لیگ به بازگشت به عمل است.

بوندسلیگا بازگشت 10 مثبت از 1,700 آزمون, on May 4, پیش از بازگشت آن به آموزش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>