لالیگا به استفاده از تجزیه و تحلیل ویدئو اگر بازیکن تست مثبت برای coronavirus

لالیگا را با استفاده از یک تجزیه و تحلیل ویدئو برنامه برای کمک به تعیین اگر یک بازیکن به احتمال زیاد به آلوده یک تیم mate یا حریف اگر آنها تست مثبت برای coronavirus یک بار در فصل دوباره شروع می شود با توجه به پیش نویس پروتکل کشیده شده توسط لیگ.

پروتکل دیده می شود رویترزفرستاده شد به باشگاه در اسپانیا دو بخش در روز دوشنبه است و یک نسخه به روز شده این سند باشگاه دریافت کرد در اوایل این ماه.

تیم در اسپانیا دو بخش شروع آموزش در گروه های 10 بازیکن از روز شنبه در حالی که لالیگا جمهور خاویر Tebas است گفت که او امیدوار است این فصل می توانید رزومه از 12 ژوئن.

Tebas گفت: در لیگ اقدامات ایمنی به معنای شانس یک بازیکن آلوده شدن در طول بازی بود “صفر”.

اگر یک بازیکن تست مثبت پس از مطابقت آنها جدا خواهد شد در حالی که تسهیلات آنها ماندن در را تمیز و ضد عفونی این پروتکل گفت.

هر کسی در این دیدار شخصی دایره که به تازگی در تماس با آنها را مورد بررسی قرار خواهد شد در حالی که تحلیلگران را در لیگ برنامه Mediacoach کنید که دیگر بازیکنان فوتبالیست به تماس با.

پروتکل اضافه شده است که هر بازیکن که در تماس نزدیک با آلوده بازیکن برای بیش از پنج دقیقه تست خواهد شد که مطالعات نشان می دهد خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد هنگامی که کسی در تماس با کسی که برای بیش از 15 دقیقه.

این پروتکل همچنین آمده است که:

– بازیکنان و مقامات تست خواهد شد 24 ساعت قبل از هر مسابقه و درجه حرارت خود را گرفته اند که پس از رسیدن به ورزشگاه.

– توپ توزیع خواهد شد در اطراف محیط از زمین و خواهد شد به طور مداوم ضد عفونی.

– بازیکنان خواهد بود دستور داد برای ضد عفونی کردن دست خود را قبل و بعد از گرم کردن.

– همه بازیکنان و کادر مربیگری باید پوشیدن ماسک و دستکش به محض ورود به ورزشگاه.

– وجود خواهد داشت هیچ قبل از مسابقه دست دادن.

– مدیران برگزار خواهد شد بعد از بازی, اخبار همایش از طریق لینک ویدئو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>