روز پس از قتل شبه نظامی دو BSF مردان کشته در کشمیر

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | به روز شده: May 20, 2020 6:59:46 pm

Jammu and Kashmir ceasefire, J&K ceasefire, Jammu and Kashmir firing, J&K firing, India news, Indian Express پرسنل مورد حمله قرار گرفتند در Pandach منطقه در سرینگر. (بازنمودی تصویر)

یک روز پس از بالا Hizbul مجاهدین فرمانده کشته شد, همراه با دیگر شبه نظامی در سرینگر دو مرز نیروی امنیت (BSF) پرسنل به ضرب گلوله کشته شدند در Pandach منطقه در حومه شهر دوشنبه.

J-K پلیس گفت: دو BSF مردان بودند در نکا وظیفه در حومه سرینگر زمانی که آنها مورد حمله قرار گرفتند.

“دو BSF jawans در نکا وظیفه در حومه شهر سرینگر در Pandach Chowk بر اخراج شدند 2/3 دوچرخه برن داعش/جوانان است. یکی jawan درگذشت. دیگر تخلیه مجروح به بیمارستان” J-K یک سخنگوی پلیس گفت:.

در شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی در Soura گفته مقامات دو BSF مردان اعلام شد آورده مرده است.

“دو BSF مردان اعلام شد آورده dead on arrival,”,,,, Dr Farooq Jan پزشکی, سرپرست SKIMS گفت: هند اکسپرس.

بالا Hizbul مجاهدین فرمانده و پسر ارشد رهبر جدایی طلب بود که در میان دو طالب در یک شبه جنگ با تفنگ یا تپانچه در سرینگر. Junaid Sehrai کشته شد همراه با دیپلم در شهر Nawakadal محله است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>