حفاظت افسران تعادل و ایمنی در طول اجرای همه گیر

مثل هر کسی که با این نسخهها کار در اجرای, هنوز هم وجود دارد قوانین را رعایت و جوامع گشت. برای DNR حفاظت افسران مانند لاولر و آزبورن یک چشم انداز مثبت در ماهیگیری و شکار مجوز به فروش می رسد در مینه سوتا در این بهار و در طول همه گیر است به طور بالقوه افزایش تعداد مردم در آنها در حال اجرا را در این سال است.

“آن چیزی که در ذهن خود را هنگامی که شما در حال چک کردن مردم” آزبورن گفت: این بیماری همه گیر. “شما ببینید چه در رسانه ها چه بوده است گزارش تعداد موارد و مرگ و میر. تمام دفاتر ما در خانه ما تا با تعداد زیادی از مردم ما تماس روزانه شما باید به فکر می کنم در مورد خانواده خود را, شما در حال رفتن به خانه.”

ماهیگیری در ایالت مینه سوتا مجوز فروخته شد تا بیش از 40 درصد از زمان مشابه در سال گذشته منجر به بازکن. این 440,695 ماهیگیری مجوز به فروش می رسد که از دوشنبه پس از دولت انواع مختلف اردک ماهی و پیک درب بازکن هنوز تا 27 درصد از 347,245 در همان زمان در سال 2019.

“من می گویند آن را کمی شلوغ این بهار با مردم ساحل ماهیگیری در سه هفته گذشته و یا پس از تلاش برای پیدا کردن crappies,” لاولر گفت. “شده است وجود دارد بسیاری از مردم که من هرگز دیده می شود یا قبل از بررسی. وجود دارد بسیاری از چهره های جدید هستند که از این منطقه که تصمیم, ‘خوبی وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار. من قصد دارم به سعی کنید ماهیگیری در این سال است.'”

بهار شکار بوقلمون به دنبال یک روند مشابه به عنوان ماهیگیری. به عنوان از آوریل 11, DNR فروخته شده بود تقریبا 61,000 ترکیه مجوز تا 38 درصد نسبت به سال 2019.

برداشت تا 30 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته و شکارچیان در حال حاضر پیشی گرفته 2019 تعداد کل پرندگان کشته و 12 درصد با فصل هنوز باز تا مارس 31.

“من شده اند شاهد افزایش در ترکیه شکار فعالیت” آزبورن گفت: از او کار محلی منطقه. “من همچنین شاهد افزایش شکایات در رابطه به شکار بوقلمون فعالیت از سال دیگر.”

آزبورن گشت Evansville منطقه در غرب شهرستان داگلاس و لاولر همان اطراف اسکندریه. لاولر و همسرش چهار فرزند. آنها در پشت ذهن خود را هنگامی که او در این زمینه این بهار.

“من فکر می کنم در مورد آن بیشتر است. من نمی خواهد می گویند نگران است که کلمه حق و صادقانه آن را تا به چیزی برای انجام با من در همه” لاولر گفت. “این است که با بچه های من. من نمی خواهم به بچه های من بیمار است. من خودم احتمالا با استفاده از 300% و 400%, 500 درصد بیشتر ضد عفونی کننده دست در کامیون من. زمانی که من بررسی مجوز و یا مقابله با کسی که من فقط استفاده از آن درست زمانی که من به عقب بر گردیم در کامیون.”

اینکه آگاه از زیر مرکز کنترل بیماری دستورالعمل به طور مداوم تمیز کردن تجهیزات شستن دست و استفاده از ضد عفونی کننده و تلاش برای رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های بسیار در ذهن این روز برای حفاظت از افسران در سراسر کشور.

“این باعث می شود آن را کمی دشوار زیادی دارد.” “بزرگترین چیزی است که ما باید از راههای مختلف از چک کردن اطلاعات افراد. ما می توانید آنها را نگه دارید تا مجوز خود را و زمانی که ما می توانید آن را بخوانید و بررسی آن ما را مجبور به نگه داشتن بر روی آن مجوز. در شرایط خاص ما به لحاظ فیزیکی بررسی مردم مجوز. یک افسر اجرای قانون باعث می شود آن را دشوار است به فاصله اجتماعی در شرایط خاص.”

افسران ارائه شده تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت, اما آزبورن گفت: آنها نیازی به پوشیدن ماسک.

“ما توانایی انجام این کار,” او گفت:. “ما شده اند ارائه تجهیزات ایمنی. اگر ما مجبور به رفتن به کسب و کار خاص که نیاز به آنها می گویند و یا مانند یک خانه سالمندان یا بیمارستان ما را چیزی شبیه به آن.”

آزبورن و لاولر شد و هر دو مشغول چک کردن ماهیگیران تفننی بیش ماهیگیری بازکن. هر دو گفت: چشم انداز مثبت در ماهیگیری و ترکیه-مجوز فروش بود و نه لزوما منجر به هر گونه بیشتر استناد بودن صادر شده در این سال با افزایش فعالیت.

DNR خواسته است تا شکارچیان و ماهیگیران تفننی به ماهی و شکار نزدیک به خانه در طول بیماری همه گیر. حفاظت از افسران به احتمال زیاد به عنوان خوب از یک ایده که هر کسی در مورد اینکه آیا یا نه مردم غذای که مشاوره از طریق شماره مجوز آنها را بررسی کنید.

“اکثر مردم محلی در یک یا دو شهرستان شعاع اما وجود دارد برخی از” لاولر گفت. “کسانی هستند که من بررسی که از شهرستانها یا از جایی که دریاچه ها بیشتر پراکنده اما من فکر می کنم به طور کلی مردم به اطاعت از آن است. در سفارش وجود دارد دستورالعمل که شما را از جایی که در آن شما می توانید به خانه می آیند در همان مخزن گاز. ما که دور از شهر و یا خیابان به طوری که احتمالا بخشی از دلیل ما شاهد این هستیم که.”

مشغول نجومی در دریاچه منطقه است فقط گرفتن آغاز شده در یک سال معمولی. مینه سوتا را در خانه بماند منظور نیز تمام شده پس از مارس 17 و حفاظت ماموران در اطراف اسکندریه در حال آماده شدن برای آنچه که ممکن است جمعیت بزرگ در حال آمدن به منطقه در طول تابستان است.

“این قطعا یک احساس های مختلف,” لاولر گفت: “اما تا آنجا که به فعالیت و کار هم همین طور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>