تنیس | Rohan Bopanna مشتاق به عقب بر گردیم در دادگاه

Rohan Bopanna هیجان زده و مشتاق به بازگشت به زمین تنیس, نه فقط برای خود, آموزش, اما برای کودکان و نوجوانان در آکادمی خود را.

“اینتر-منطقه سفر کرده است در حال حاضر از سر گرفته شد. من خواهد بود در بنگلور در روز پنج شنبه. ما قصد داریم برای شروع تنیس از روز شنبه گفت:” Bopanna بود که در Coorg با خانواده اش در طول مستند.

دنده محافظ

“مربیان خواهد بود با پوشیدن ماسک و دستکش. تنها مربیان را تغذیه توپ وجود خواهد داشت و حداکثر چهار بازیکن در هر دادگاه.

“پس از دو ساعت از تنیس و پس از سرد کردن تمرین یک دسته ای را ترک خواهد کرد و دسته بعدی وارد خواهد شد.

“پدر و مادر را رها کردن کودکان و صبر در ماشین” گفت: Bopanna.

“اگر یک بازیکن نیاز به عمل خدمت و سپس او را باید یک مجموعه جداگانه از توپ است.”

هوای تازه مورد نیاز

Bopanna گفت که این امر می تواند مضر برای کودکان و نوجوانان به پوشیدن ماسک و بازی به عنوان آنها نیاز به وقفه هوای تازه. Bopanna رد این پیشنهاد از دو رنگ توپ برای مسابقات جای مختلف شماره آنهایی که به عنوان توصیه شده توسط فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) و گفت که زرد رنگ بود که استفاده می شود برای دید بهتر.

او همچنین تردید در مورد ایده استفاده از یک دمنده هوا برای ضد عفونی کردن به توپ در طول بازی گفت که آن را ممکن است تغییر فشار توپ.

“Bopanna گفت که آکادمی خود را به حال یک “Asics tennis ساعت” که در طی آن پدر و مادر را به بازی و لذت بردن از بازی.

“پدر و مادر به طور کلی تلاش به بچه ها بگویید چه باید بکنید.

“پس آن را خوب است برای آنها را به یک طعم و مزه بازی. خوب است ورزش” استدلال Bopanna در مورد مبارزات انتخاباتی از پدر و مادر بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>