نه مهاجر که وارد شدند با قطار کشته در بیهار حادثه در طول سفر به بعد

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پتنا | به روز شده: مارس 19 سال 2020 11:00:07 am

UP migrants accident, UP migrant labourers, migrant labourers accident, migrant workers accidents, India news, Indian Express کارگران مهاجر سفر به سوی خانه های خود را در کامیون از لکنو شنبه. (عکس: Vishal Srivastava)

نه مهاجران کشته شدند صبح روز سه شنبه پس از کامیون آنها در سفر بودند در برخورد با وسیله نقلیه دیگری در نوگچهیا شهر در باگلپور منطقه. کامیون حامل 15 کارگران مهاجر که تا به حال deboarded از یک قطار که از بنگالور.

این حادثه پرسش در ترتیبات ساخته شده توسط دولت به حمل و نقل مسافران پس از رسیدن توسط Shramik قطار ویژه به امکانات قرنطینه.

این حادثه صورت گرفت در 2 هستم که کامیون برخورد با یک اتوبوس در Kharik در NH-31. در حالی که تنها چهار نفر سفر در اتوبوس دچار صدمات کامیون از دست تعادل و لغو کشتن نه مهاجران در نقطه.

پلیس هنوز قادر به شناسایی قربانیان. بدن گرفته شد به نوگچهیا بیمارستان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>