مایو کلینیک مشاوره در اجتناب کنه

اگر شما تمرین های اجتماعی فاصله این تابستان با صرف برخی از زمان در خارج از منزل, از خود راضی, شما هنوز هم ممکن است به تنهایی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: گزش کنه باید بالا از ذهن است.

کنه زندگی در مرطوب و محیط های شرجی به ویژه پوشیده شده از درخت و گیاهی مناطق — برخی از همان مکان که در آن شما ممکن است لذت بردن از تابستان است.

“آنها خود را در یک موقعیت و آنها را صعود تا نزدیکترین شی,” دکتر گفت: Bobbi Pritt یک مایو کلینیک بیماریهای انگلی ،

آن را به نام: برو.

“این چوب پاهای خود را و اجازه می دهد که تیک به چنگ زدن به میزبان آنها به عنوان راه رفتن توسط” Pritt گفت.

شما می تواند به کاهش شانس شما را تبدیل به یک میزبان.

“با استفاده از مواد دافع حشرات است یک ایده خوب” Pritt گفت: پیشنهاد پرمترین برای خود لباس و دنده. “شما واقعا می تواند اشباع دنده خود را. ترک آن را به خشک. و سپس روز بعد آنها را می پوشند.”

استفاده از پرمترین بر روی مواد و DEET در پوست است.

“اسپری DEET دافع در معرض پوست از جمله پاها و دست” Pritt گفت: در حالی که نشان دادن محصول است. “جلوگیری از صورت خود را, اما مطمئن شوید که برای محافظت از گردن خود را.”

سپس پهلو شما شلوار به جوراب خود را. و در پیاده روی خود را به یاد داشته باشید برای جلوگیری از مناطق که در آن کسانی که: برو کنه ممکن است نشسته.

“همین دلیل است که شما می خواهم به دور ماندن از چمن های بلند,” Pritt گفت. “ماندن در وسط است.”

گزش کنه می تواند منجر به علائم خفیف هستند که قابل درمان در عفونت های شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>