Maharashtra: 2,033 بیشتر تست مثبت در سراسر دولت Gadchiroli گزارش 1 مورد

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 19 سال 2020 6:46:08 am

Coronavirus cases, Covid 19 death, corona test, Mumbai news, Indian express news علاوه بر 23 که گذشت در بمبئی هشت هر درگذشت ناوی بمبئی و پونا سه در جالگاون دو هر در اورنگبد شهر Ahmednagar و ناگپور و یکی یکی هر کدام در بیواندی و پلقر. (بازنمودی)

ماهاراشترا در روز دوشنبه گزارش داد 2,033 جدید Covid-19 موارد مصرف آن در مجموع تعداد به 35,058. آن را نیز ثبت شده 51 مرگ و میر در نظر گرفتن کلی تلفات در دولت به 1,249. روز نیز شاهد Gadchiroli گزارش اولین مورد است.

از 2,033 موارد بمبئی گزارش 1,185 گرفتن مجموع آن تعداد به 21,335. همچنین 23 نفر را در شهرستان. با این شهرستان گزارش شده 775 مرگ و میر تا حالا.

علاوه بر 23 که گذشت در بمبئی هشت هر درگذشت ناوی بمبئی و پونا سه در جالگاون دو هر در اورنگبد شهر Ahmednagar و ناگپور و یکی یکی هر کدام در بیواندی و پلقر. یک نفر از بیهار همچنین در بمبئی درگذشت.

از 51 مرگ 35 نفر مرد و 16 زن. حداقل 35 51 رنج می برد از بیماری های دیگر مانند فشار خون و دیابت و قلب و یا ریه مشکل است.

در ضمن Gadchiroli گزارش اول خود را Covid-19 مورد با پنج مهاجر کارگران تست مثبت است. منطقه جمع آوری دیپاک singla sv (sv) گفت: “چهار نفر از Kurkheda و یکی از Chamorshi بودند که در ما نهادی قرنطینه مراکز آزمایش مثبت در روز دوشنبه. ما انتظار 30-عجیب و غریب گزارش های بیشتر.”

او افزود که افراد آلوده بدون علامت هستند و تا به حال بازگشت به Gadchiroli در مه 15. “ما بلافاصله خود را گرفته سواب و ارسال نمونه ها برای تست,” او گفت:.

“چندین کارگران را بازگشت به منطقه از بمبئی و پونا به تازگی. ما باید آنها را در نهادی قرنطینه… بنابراین ما امیدواریم که که اگر آنها در حال حمل این بیماری را به جامعه گفت:” singla sv (sv).

با این گندیا در حال حاضر تنها منطقه سبز منطقه چپ در دولت است. گندیا تنها مثبت بیمار مرخص شد از hosiptal پس از بازیابی در مارس 10.

در ضمن وردها جمع Vivek Bhimanwar صادر کرده است به منظور اعمال جریمه 10 ، 000 تومان در هر شکستن صفحه اصلی قوانین قرنطینه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>