Nitin کرد این است که مهمان در e-Adda امروز

توسط: انس اقتصادی اداره | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 18 مه سال 2020 5:42:29 am

Coronavirus crisis, containment zone, Maharashtra lockdown, Nagpur news, Nagpur Municipal Commissioner, Indian express news بقا و احیای MSMEs است که در قلب تومان 20 lakh کرور بسته اعلام شده توسط دولت طی هفته و بیشتر اقدامات در حال انتظار به تنفس زندگی را به اقتصاد است.

جدا از مقابله با چالش های بهداشتی از Covid-19 هند باید به طور موثر پیاده سازی برنامه ای برای بیرون آمدن از رکود اقتصادی ناشی از این مستند. دو کلید بخش های مهم این طرح ها زیرساخت های حمل و نقل و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط که دولت اعلام کرده است که یک اعتبار کامل تضمین در تازه وام به Rs 3 لاخ کرور.

Nitin کرد اتحادیه وزیر مسئول از این دو بخش دارای unenviable وظیفه نظارت بر احیای این ورزش به عنوان کشور برطرف کردن این مستند. کرد خواهد بود که مهمان در e-Adda آنلاین تعامل که به میزبانی هند اکسپرس در مارس 18.

بقا و احیای MSMEs است که در قلب تومان 20 lakh کرور بسته اعلام شده توسط دولت طی هفته و بیشتر اقدامات در حال انتظار به تنفس زندگی را به اقتصاد است.

یکی از اعضای ارشد اتحادیه کابینه پس از سال 2014 مقامات آمریکا راه اندازی کرده است یک “بانک” از طرح, ایده, نوآوری و تحقیقات پورتال برای گرفتن MSMEs پشت در کسب و کار و کاهش ناراحتی در یک بخش است که باعث می شود تا حدود 45 درصد از این کشور تولید خروجی 40 درصد از صادرات و تقریبا 30 درصد از تولید ناخالص ملی.

یکی از کلیدی استراتژیست در BJP رهبری به اتحادیه وزیر حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها کرد به دست آورده است شهرت در کابینه به عنوان یک بحران مدیریت و فاعل که احیا بزرگراه بخش ساخت و ساز. در این مستند او شده است طوفان مغزی با مقامات و ذینفعان صنعت به اطمینان حاصل شود که سرعت ساخت و ساز جاده رنج می برند نیست.

E-Adda انجام خواهد شد بیش از وبینار توسط Anil Sasi ملی ویرایشگر کسب و کار و Ravish Tiwari, سیاسی, ویرایشگر.

اکسپرس Adda یک سری از رسمی تعاملات سازمان با بیان گروه و ویژگی های آن در مرکز تغییر و که ایده های لمسی راه ما زندگی می کنند و روش کار ما به خصوص در این زمان نامشخص است.

در میان دیگر برجسته مهمان در بیان Adda شد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman, برندگان جایزه نوبل Abhijit بانرجی و استر دوفلو رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy سوبرامانیان متخصص سرطان و برنده جایزه پولیتزر نویسنده Dr سیذارتا موکرجی و کریکت Cheteshwar Pujara.

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان و AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria بودند اخیر مهمان در e-Adda.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de